Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

США допускають застосування санкції проти компаній, які співпрацюють з "Північним потоком-2"

Компанії, які працюють з "Північним потоком-2" можуть потрапити під дію санкцій з боку Сполучених Штатів. Про це на прес-брифінгу розповіла представник Держдепу США Хізер Нойер, передає C-SPAN.

"Ми дали ясно зрозуміти, що фірми, що працюють в секторі, пов'язаному з російськими трубопроводами, експортують енергоресурси, можуть накликати на себе санкції в рамках CAATSA", - сказала Нойерт.

Закон CAATSA США "Про протидію супротивникам Америки за допомогою санкцій", був прийнятий в серпні 2017 року і передбачає можливість введення санкцій президентом США щодо будь-яких осіб, які вже після прийняття закону співпрацювали з Росією у сфері будівництва і обслуговування трубопроводів.

Мова йде про компанії, які здійснили інвестиції, продали товари, поставили технології або послуги Росії у зазначеній сфері на суму понад 1 млн доларів, або 5 млн доларів протягом року. "У Держдепі витратили дуже багато часу на переговори з партнерами і союзниками за океаном, щоб пояснити їм наслідки CAATSA. Як окрема особа, так і компанія можуть порушити CAATSA і потрапити під санкції", - зазначила Нойерт.

Наші інтереси: 

Захист національних інтересів - першочергове завданя лідера держави.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи