Новини постіндастріалу: під Києвом побудують повністю енергонезалежне місто
Новини постіндастріалу: під Києвом побудують повністю енергонезалежне місто
За словами виконавчого директора компанії "ЕлекроЮкрейн" Володимира Тарасова, будівництво двох невеликих поселень під Києвом розпочнеться навесні наступного року.
"Ми з партнерами вже придбали дві земельні ділянки на Бориспільському та Житомирському напрямках для однотипних поселень на 260 домоволодінь, - розповів він. – Наразі проектуються будинки площею від 40 до 160 кв. м - перші будуть введені в експлуатацію восени 2018 року і будуть коштувати від 25 тисяч доларів".
Мешканці нового міста не платитимуть за комунальні послуги, зауважує Володимир Тарасов. "Не виходячи за певні рамки, власники квартир чи будиночків будуть гарантовано забезпечені і звільнені від оплати комунальних послуг», - зазначив він.
Як зазначає генеральний директор "ЕлектроЮкрейн" Анатолій Кравцов, енергонезалежне місто розташується на близько 4,6 тисяч гектарах.
«Наша мрія - створення окремого екологічно чистого нового населеного пункту, де люди не будуть платити за комунальні послуги, - розповідає він. - Вже є генплан розвитку цього міста".
Чудовий проект, який дає людям незалежність і свободу вибору.