Важливість: 
5
Наш розвиток у січні 2019. Прошу підтримати щедрими дарами!

Головне досягнення місяця – початок роботи монастиря «Гартленд» і формування концепції Українського Раю. Наступний крок – науково-популярний серіал «Азбука націоналізму». Буде цікаво!

190113gartlend-2.jpg

Український рай
Український рай

Практична робота нашого розподіленого монастиря почалася зі створення групи в меседжері «Телеграм»: Канал комунікації для розподіленого монастиря «Гартленд»

Кого цікавить робота в групі прискореного саморозвитку – долучайтесь!

Дуже важливою подією стало формування цілісного уявлення про те, що таке Рай. Про це у статтях:

Триває озвучення програмових статей – слухайте нову аудіоп’єсу:

Оптимізували базу даних НО, в результаті сайт працює стабільніше і швидше, хоча інколи все ж трапляються незрозумілі гальмування. Робота триває.

Головне завдання січня – підготувати макет другого випуску паперового журналу «Гартленд» і назбирати необхідну кількість грошей для друку. Корпус статей та ілюстрацій, які увійдуть в журнал, формується на сайті Гартленд.укр. З цією метою тимчасово зменшуємо активність в інших напрямках роботи, а звільнені ресурси спрямовуємо на видання журналу.  Якщо все правильно зробимо, то побачимо паперовий «Гартленд» вже на початку березня.

Тим не менше у січні маємо записати на Intermarium.TV першу передачу з серії «Азбука націоналізму». Для її підготовки опублікована стаття Азбука націоналізму: народ, етнос, нація і три закони життя. Ставимо запитання, даємо пропозиції.

Творимо!

          Якщо вас цікавить розвиток цих напрямків, ви можете їх підтримати щедрими дарами.
 
Наші інтереси: 

Творимо новий Український світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка