Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Наш розвиток у серпні 2018. Підтримуємо дарами – і хай зрадіє Всесвіт!

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Продукуємо навчальні відеофільми з розвитку стартап-культури, досліджуємо історію Третього Райху, готуємо до запуску ритуальний календар Гартленду і карбований Ельфійський денар.  

180811okey.jpg

Все йде за планом! Працюємо!
Все йде за планом! Працюємо!

Головні результати липня

Друзі, наші здобутки у липні перевершили всі сподівання!

Найголовніше – ми сформували основу нового аріянського календаря. Про це у статті Ритуальний календар Гартленду: мета, логіка, структура, практика застосування

Ритуальний календар Гартленду

Другий важливий прорив – у розумінні прихованого сенсу націонал-соціалізму, див.: Психологічна структура націонал-соціалізму: постіндустріальна четвірка головних цінностей. З’ясувалося, що Третій Райх був прототипом постіндустріальної держави.

Третя велика справа: ми поставили на потік випуск навчальних відеофільмів. Усе почалося з озвучення всіх статей першого випуску журналу Гартленд. Далі перейшли до їх візуалізації.

Ось перші відеофільми, спрямовані на краще засвоєння програми «П’ять вигод»:

Що зробимо у серпні

З’явиться чимало статей, присвячених історії Третього Райху та ідеології націонал-соціалізму. Також буде потужний фільм, присвячений таємниці Рудольфа Гесса. Плануємо зняти фільм про найбільшого сталінського агента – Мартіна Бормана (виконано).   

Продовжуємо візуалізацію усіх пунктів програми «П’ять вигод».

Вони допоможуть доносити стартап-культуру до зацікавлених людей. Ці відео будуть особливо корисними для представників Центру стартап-культури, які почали формування місцевих клубів Гартленд.

Починаємо розробку інтернет-сервісу для випуску індивідуалізованих календарів на основі стандартного ритуального календаря Гартленду – щоб кожен зміг собі роздрукувати на принтері і повісити на стіну.

Також приступаємо до карбування Ельфійського денара. Готові зразки мають бути представлені на Конференції прихильників «Народного Оглядача», яка відбудеться 30 вересня в Києві

Третя редакція дизайну монети Денара - ігрової валюти Гартленду

Триватиме розробка програми «Насіння» («Seed»), яка є третім рівнем стартап-культури Гартленду – логічним продовженням програм «П’ять вигод» і «ПРАЗ». Перша стаття цієї програми: Як заснувати стартап-сім’ю: покрокова інструкція для творців нового світу.

Будемо далі вдосконалювати інтерфейс НО, а також розвиватимемо мережу сайтів Інституту Міжмор’я, зокрема, сайт нашого журналу Гартленд.укр.  

Готуємо друге число журналу «Гартленд»: пишемо тексти, збираємо гроші на друк. В ідеалі цей випуск має стати методикою для творення осередків Центру стартап-культури ГАРТЛЕНД.    

Якщо вас цікавить розвиток цих напрямків, ви можете їх підтримати щедрими дарами.
Наші інтереси: 

Перетворюємо себе - перетворюємо світ!

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Радіймо і працюємо!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Найбільші наші відкриття виявляються незапланованими. Припускаю, що у серпні нас також очікує великий сюрприз. Життя стає все цікавішим!

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Додав об’ємне зображення карбованого денара.

Все, що робиться з власної волі, - добро!