Важливість: 
5
Наш розвиток у червні 2019: соціоніка, 36 конференція, аріянство, АНСДП, стартап – прошу підтримати енергією!

Президентські вибори підтвердили правильність нашого курсу. Відтак діємо ще виразніше, відвертіше, організованіше. Якщо привернемо до себе увагу – ельфи нам допоможуть.

190608vara.jpg

Усе йде за планом. Працюємо!
Усе йде за планом. Працюємо!

Апофеоз охлократії навесні 2019 року ознаменував початок руху України до аристократії, до держави шляхетних людей. Відтак Арійський рух набуватиме все більшої підтримки – і це вже не футурологія, а дух часу. Про це у статтях:

На тлі навколишнього балагану проект постіндустріальної аристократичної республіки за підтримки ельфів Міжмор’я виглядає острівком реалістичності і відповідальності. Відтак є сенс діяти максимально відверто, не озираючись на те, що про нас подумає натовп.

Поки що Арійський рух існує у вигляді спільноти прихильників «Народного Оглядача». В ході розвитку він, в залежності від обставин, буде проявлятися в трьох іпостасях:  

Відповідно розвиваємо релігійне вчення і практики аріянства, політичну ідеологію Національного Солідаризму, засновуємо стартапи. Для цього видаємо книги і альманах Гартленд, розвиваємо сайт AR25.ORG, радіо Гартленд і відеоканал Гартленд.

Першим соціально-економічним проектом є стартап Нація-25, спрямований на правильне соціально-психологічне переструктурування світового українства. Нам доведеться провести повну модернізацію соціоніки і пристосувати її до практичного використання в реаліях сучасної України. Ця робота вже триває, перші результати побачимо до кінця червня.

Темі нового етапу розвитку Арійського проекту буде присвячена чергова 36-та конференція прихильників «Народного Оглядача», яка відбудеться в Києві 23 червня.

У наповненні НО зростатиме частка власної аналітики і перекладних статей, триватиме озвучення найактуальніших матеріалів. Розвиваємо оперативну аналітику нашого відеоканалу у вигляді телемостів з обговоренням поточних подій.

Готуємо новий документальний відеофільм, присвячений феномену SS.

Від 25 червня під час колективної молитви за Україну будемо посилати Світло ельфам Міжмор’я. Для того, щоб щось отримати, треба спочатку самому дати – так працює Всесвіт

        Якщо вас цікавить розвиток цих напрямів, ви можете підтримати наш проект щедрими дарами.
        Підтримую!
 
Наші інтереси: 

Творимо новий Український світ! 

Гравець: 
Ігор Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка