Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець

Наш розвиток у червні 2018. Підтримуємо щедрими дарами – Всесвіт радіє!

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Готуємо другий випуск журналу «Гартленд», розвиваємо стартап-культуру, творимо навчальні відеофільми, очищуємо історичний ґрунт для вирощування здорового майбутнього.  

180608shchastya.jpg

Стартап - це щастя самореалізації
Стартап - це щастя самореалізації

Наш розвиток у травні 2018 підтвердив думку, що розробка стартап-культури і формування мережі клубів «Гартленд» – найефективніша форма просування постіндустріального світогляду.

Найбільшим здобутком травня стала розробка програм «П’ять вигод» (П’ять подвигів) і «ПРАЗ» (прагнення здійснитися). Для розвитку цієї теми створено відеофільм «Центр стартап-культури Гартленд і його представництва».

       

Другим великим здобутком травня є два відеофільми, присвячені розчищенню ментальних перешкод, які блокують наш рух до майбутнього:

Оскільки «проповідь» («казання») обов’язково має бути підкріплена «писанням», усі наші відеоматеріали супроводжені дослідженнями, опублікованими у вигляді статей. Гарним прикладом ретельного  дослідження є стаття Володимира Федька Розвідка КДБ проти Академії Наук (про атомну аферу Сталіна).

Протягом травня велася серйозна підготовча робота щодо якісного озвучення текстових матеріалів. Відтепер всі статті для журналу «Гартленд», починаючи з другого випуску, будемо пристосовувати до легкого читання голосом і озвучувати.  

Структура «Народного Оглядача» постійно підлаштовується під завдання Центру стартап-культури Гартленд. Власне, наш сайт є інформаційним органом ЦСКГ:

Що зробимо у червні?

Триватиме розвиток програми «Насіння» («Seed»), яка є третім рівнем стартап-культури Гартленду – логічним продовженням програм «П’ять вигод» і «ПРАЗ». Перша стаття цієї програми: Як заснувати стартап-сім’ю: покрокова інструкція для творців нового світу.

Маємо зробити фільм-розслідування, присвячений Британії в історії Другої світової війни (вже виконано). Після цього перейдемо до серії відеофільмів, присвячених історії Третього Райху – і це буде найцікавіше.

Будемо далі вдосконалювати інтерфейс НО, а також розвиватимемо мережу сайтів Інституту Міжмор’я, зокрема, сайт нашого журналу Гартленд.укр. Створимо сайт «Центр стартап-культури Гартленд».  

Готуємо друге число журналу «Гартленд»: пишемо тексти, збираємо гроші на друк. В ідеалі цей випуск має стати методикою для творення осередків Центру стартап-культури ГАРТЛЕНД.    

Описані вище напрямки потребують багато напруженої праці, часу і грошей.

Прошу підтримати нашу спільну справу щедрими дарами!

Банзай! По-нашому - Хай Буде!

ТНМК - Банзай!

Наші інтереси: 

Творимо новий світ, піднімаємось у Простір волі. 

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Радіймо і Працюємо!

Наша Сила через Радість!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Друзі, між нами кажучи, існує прямий зв’язок між розвитком нашої справи та її фінансуванням. Якщо не вистачає коштів, то деякі напрямки роботи вимушено припиняються, а важливі проекти відкладаються "в довгу шухляду".

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Явсе Світ.

Значить ми у раю?
Головна ознака раю - це гра, тобто радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів.

Ігор Каганець каже:
Друзі, між нами кажучи, існує прямий зв’язок між розвитком нашої справи та її фінансуванням. Якщо не вистачає коштів, то деякі напрямки роботи вимушено припиняються, а важливі проекти відкладаються "в довгу шухляду".

Вірю в те, що розумію.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Так, ми в раю. Принаймні, дуже близько.

Але якщо розслабимося, то можемо випасти в нижчі простори подій.

Обережнісь у Просторі волі передбачає постійне перебування в активному, бадьорому, цілеспрямованому стані.

Явсе Світ каже:
Значить ми у раю?<a href="https://www.ar25.org/comment/16591#comment-16591" class="bb-url" rel="nofollow">Головна ознака раю - це гра, тобто радісна змагальність в умовах обмежених ресурсів.</a>

Ігор Каганець каже:<blockquote class="bb-quote-body">Друзі, між нами кажучи, існує прямий зв’язок між розвитком нашої справи та її фінансуванням. Якщо не вистачає коштів, то деякі напрямки роботи вимушено припиняються, а важливі проекти відкладаються "в довгу шухляду".</blockquote>

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Щиро дякую всім, хто нас підтримав! Завдяки щедрим даруванням з усіма розрахувався, а сьогодні проплатив роботу сервера на липень і домен sd.org.ua на наступний рік.

У минулі роки літо для нас було кризовим періодом через різке сезонне зменшення надходжень на підтримку сайту. Іноді навіть доводилося залазити в борги.

Цього червня все відбулося на диво гладко. Ми отримали грошей саме стільки, скільки нам треба - не більше і не менше.

Це свідчить про те, що наша спільнота здійснила черговий цілком реальний крок у простір позитивних подій. Нас стало трохи більше, але головне те, що поліпшився матеріальний стан "ядра" нашої спільноти. Я маю на увазі тих, які ясно розуміють, що відбувається і куди ми йдемо, - відтак активно підтримують даруваннями нашу справу.

Друзі, ще раз дякую усім за підтримку!
Творимо!

Все, що робиться з власної волі, – добро!