Важливість: 
4
Народний Оглядач підтримує всіх, хто підтримує Народного Оглядача! Разом творимо новий Український світ!

Коли людина стає на шлях самовдосконалення та відчуває задоволення від позитивних зрушень, то зазвичай хоче “підтягнути” до себе оточуючих. Проте дуже часто протидія та нерозуміння зі сторони друзів і близьких  змушує відмовитись від ідеї "допомогти усьому світові”.

170727tvorymo.jpg

Формуймо соціальне середовище, сприятливе для нашого розвитку, примножуймо коло друзів та однодумців!

Щоб уникнути непотрібних конфліктів, корисну інформацію потрібно видавати дозовано і ненав’язливо, адже, якщо людина дозріла до самовдосконалення, то вона сама вчепиться за ненароком кинуту думку і сама розвідає про все, що її цікавить. Якщо ж не дозріла – переконати її майже нереально.

Для поширення позитивних новин та інформації про можливості людини у сучасному світі досить кількох кліків мишкою комп’ютера. Не вірите? Я це доведу.

Досліджуючи статистику відвідувань сайту Народний Оглядач, з приємністю відмітила двократне зростання кількості читачів. Якщо місяць тому на  сайт  за добу приходило  2 - 2,5 тис чоловік, то тепер ця цифра зросла до майже 5,5 тисяч.

Шукаю причини. Згадую, що сталось.

І ось воно - ЕВРИКА! Саме місяць тому на офіційній сторінці Народного оглядача у Фейсбуку (https://www.facebook.com/Beobachter.ar25.org/) ми почали регулярно дописувати про нові публікації на сайті. Число вподобань сторінки зростає потихеньку, все більше людей дізнаються про сайт, все більше людей долучаються до корисних знань.

Статистика сторінки Народного Оглядача у Фейсбуку це підтверджує, адже лише за наявності всього 100 вподобань, охоплення аудиторії складає 1995 чоловік!

Друзі, допоможемо розповсюджувати добро - просто запросіть людей, які (як ви думаєте) можуть бути нашими потенційними однодумцями, вподобати сторінку Народного оглядача  - дайте їм можливість долучитись до спільноти нових українців!

Допоможіть оточуючим піднятись у простір позитивних подій, але зробіть це спокійно і ненав’язливо, ніби ненароком. А людина все сама хай вирішить, потрібно це їй чи ні.

Отже, що потрібно зробити…

1. Заходимо на сторінку Народного оглядача у Фейсбуку: https://www.facebook.com/Beobachter.ar25.org/

2. Тиснемо на “Вподобати”, якщо ви ще з якихось причин цього не зробили. Таким чином ви вже долучаєтесь до спільноти.

3.  Далі з’являється можливість розповісти друзям про сторінку. Тиснемо на “Запросити друзів”.

4. З випадаючого списку обираємо людей, яким, можливо, будуть цікаві публікації Народного оглядача.

5. Тиснемо на “Відправити запрошення”. За мить всі відмічені вами люди отримають сповіщення про те, що їх запросили вподобати сторінку Народного Оглядача і коли вони приймуть запрошення, то отримають змогу вчасно дізнаватись про нові статті та відео на сайті.

Все просто!  Не соромтеся розповідати про добрі справи, здійснені вами або іншими світлими людьми.

Багато гарних людей повмирало тільки тому, що їхні знайомі не поділилися з ними своїм досвідом. Тож краще зайвий раз нагадати людині про наявні можливості, чим потім стояти над могилою і відчувати докори сумління за надмірну делікатність.

Вгору просування - без краплі вагання!

Підписка на новини Народного Оглядача триває. Залучаймо друзів!

Наші інтереси: 

Формуємо соціальне середовище, сприятливе для нашого розвитку, примножуємо коло друзів та однодумців.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка