Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

На сайт Мюнхенської конференції повернули скандальний "план примирення Росії та України"

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

На сайт Мюнхенської конференції з безпеки повернули скандальний план "примирення України та Росії" авторства трьох західних аналітичних центрів та Російського ради міжнародних справ. План із 12 пунктів, який опублікували 14 лютого, видалили з сайту через кілька годин після публікації. Тепер він знову доступний.

Документ був підготовлений за участю організатора Мюнхенської конференції з безпеки Вольфганга Ішингера, експертами Європейської Мережі Лідерства, Російською Радою з міжнародної політики і Ініціативі з ядерної загрози, передає Інтерфакс-Україна.

Міністерство закордонних справ України заявило, що тези, які містяться в цьому документі, не відповідають офіційній позиції України, назвало його "приватною ініціативою групи політиків і експертів, небайдужих до питань міжнародної безпеки та ситуації з безпеки в Україні".

Група американських дипломатів і експертів в заяві, опублікованій на сайті Atlantic Council, розкритикувала документ, заявила, що деякі його пункти повторюють меседжі Кремля.

Наші інтереси: 

Розуміти, що РФ робить все можливе, щоб правдами і неправдами просувати свої інтереси. Необхідно посилювати дипломатичну роботу України і також займатися лобіюванням наших інтересів, грати навипередки, а не просто реагувати на підступи росіян.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...