Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Російські агенти ввійшли в еліти Заходу як у масло, – радник президента Польщі

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Радник президента Польщі вказує, що Кремль доклав усіх зусиль, щоб зробити Європу пасивною, тим часом агресія Росії проти України – це цивілізаційна війна.

zybertovych.jpg

Професор Анджей Зибертович

Радник президента Польщі, професор Анджей Зибертович, коментуючи атаку Росії на українські кораблі в Керченській протоці, наголошує, що після закінчення «холодної війни», і особливо після терактів з 11 вересня, Захід припустився фундаментальної стратегічної помилки, коли мова йде про діагностику загроз та побудову системи безпеки.

В ефірі телеканалу TVP Info професор зазначив, що Захід ігнорував загрозу з боку Росії, і визнав, що після закінчення «холодної війни» вже не буде ніякої загрози з її боку. Найбільшою загрозою Захід визнав тероризм, унаслідок чого більшість сил розвідки та контррозвідки були спрямовані на боротьбу з цим явищем.

А це, за словами радника президента Польщі, «призвело до того, що російські агенти, у тому числі агенти впливу, як у масло, ввійшли в еліти західних країн».

Професор Зибертович звернув увагу, що «ми маємо справу з обмеженими можливостями західного керівництва протистояти агресивній політиці. Це можна було затримати вже давно, якби не ота стратегічна помилка здійснена в процесі виходу з «холодної війни».

Участь у глобальній політиці відкрила Росії можливість псувати Європу зсередини. Використовуючи західну відкритість, «Ґазпром» підкупив цілу групу провідних експертів, підприємців та європейських політиків. Кремль доклав усіх зусиль, щоб зробити Європу беззубою, пасивною та млявою.

Ця стратегія виявилася дуже ефективною. Значні фінансові, матеріальні, інституційні та людські ресурси були спрямовані на реалізацію російської геополітичної стратегії. На Заході працює розгалужена мережа агентів впливу, які, за інтересами Росії (і за російські гроші) продовжують сіяти міжетнічну ненависть, викликають історичні та територіальні суперечки.

Кремлівська «армія тролів» заатакувала й Польщу, активно відбілюючи Путіна та його агресивну політику, – наголошує експерт.

«Росія не загрожує. Росія сама під загрозою. НАТО агресивне проти Росії», - таку риторику нащодень можна почути від політиків, політологів, експертів та журналістів, яких об’єднує одна спільна мета: реабілітація агресивної політики Кремля. Москва купує партії і політиків, – вказує професор Анджей Зибертович.

За останні двісті років, підбурювання поляків проти українців та українців проти поляків було головним інструментом російської імперської політики. Така політика швидко принесла плоди, – констатує радник президента Польщі.

Агресія Росії проти України – це цивілізаційна війна. Це екзистенційна війна. Війна з цінностями. Війна проти гідності та свободи, - вказує професор.

Якщо світове співтовариство не зможе зупинити Путіна в Україні, то в найближчій перспективі гібридна війна постукає у двері всіх європейців. У першу чергу це стосується поляків та народів країн Балтії,

прогнозує радник президента Польщі, Анджей Зибертович.

Наші інтереси: 

Росія не воює прямо, чим  і ввела в оману Захід.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Радник президента Польщі, професор Анджей Зибертович:

"За останні двісті років, підбурювання поляків проти українців та українців проти поляків було головним інструментом російської імперської політики. Така політика швидко принесла плоди.

Агресія Росії проти України – це цивілізаційна війна. Це екзистенційна війна. Війна з цінностями. Війна проти гідності та свободи".

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Польський професор наче читає / слухає "Народний Оглядач" !!! --

Цитата:

"За останні двісті років, підбурювання поляків проти українців та українців проти поляків було головним інструментом російської імперської політики.
Така політика швидко принесла плоди, – констатує радник президента Польщі.

Агресія Росії проти України – це цивілізаційна війна. Це екзистенційна війна. Війна з цінностями. Війна проти гідності та свободи, - вказує професор".

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.

Продажність "західної еліти" яскраво продемонстрована двома характерними прикладами: Вінстоном Черчилем (у 1930-х роках) і Герхардом Шредером (у 2000-х роках).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!