Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

"Таємні мережі Путіна": німецький фільм про політику Кремля

Принципова відмінність між покійним Радянським Союзом та путінським режимом у тому, що він намагається не зберегти наявні сфери впливу, а повернути втрачені. Реваншизм, а не стабільність є сьогоднішньою програмою Кремля. У мирній гонці із Заходом Росія сьогодні є настільки ж безнадійно відсталою, як тоді Радянський Союз - і в тому, що стосується привабливості її політичної системи, і в економічній силі.

16101304.jpg

Райнгард Везер, політичний оглядач німецької газети Frankfurter Allgemeine Zeitung

Про це, зокрема, пише Райнгард Везер у своїй статті "Коментар: Помилкова "східна політика" німецьких соціал-демократів щодо Росії" поданої на сторінці Німецької хвилі.

Цей недолік Путін хоче компенсувати тим, що послаблює своїх супротивників в середині Росії, поводиться агресивніше і демонструє Заходу більшу готовність вдаватися до насильства та йти на ризик.

Війни в Україні та в Сирії, випадок на початку року із нібито зґвалтованою російською дівчинкою Лізою в Німеччині і регулярні, озвучені загрозливим тоном, нагадування про російський атомний арсенал, як днями із розміщенням ракетних комплексів "Іскандер" в Калінінградській області, є проявами цієї політики.

Прихильники "східної політики" із числа німецьких соціал-демократів одного разу вже не помітили того, як їхні підходи до Східної Європи втратили актуальність - тоді, коли "Солідарність" у 1980-тих роках повалила комуністичну диктатуру в Польщі. Тоді це тільки завдало шкоди їхній репутації у Східній та Центральній Європі.

Привнесення їхніх старих ілюзій у сьогоднішню політику відносно Росії загрожує набагато більшою шкодою.

 

 

 

Наші інтереси: 

Усвідомлення факту підлої і підступної політики РФ, яка діє методами підкупу і руками агентури.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи