Важливість: 
5

Спецтема:

Категорія:

На основі Туринської плащаниці створено 3D-зображення Ісуса Хреста

Джуліо Фанті, який викладає методологію вимірювань в університеті Падуї, вивчав Туринську Плащаницю протягом декількох років. Минулого тижня він представив 3D-зображення Ісуса Хреста, отримане в результаті вимірів. “Відтепер Ісуса Хреста слід подавати з урахуванням цієї роботи”, – сказав Фанті.

180402isushrestos.jpg

Об’ємне зображення Ісуса Хреста
Об’ємне зображення Ісуса Хреста

Згідно з дослідженнями, Ісус Хрестос був людиною надзвичайної краси. Маючи прекрасну статуру, він був майже 180 см зросту. Для порівняння,  середній зріст семітів у Палестині на той час становив близько 155 см. У нього був царський і величний вираз обличчя.

Фанті пояснив, що 3D-зображення дозволило розглянути багато ран на людині, чий образ відображено на Плащаниці.

Я нарахував 370 ран від побоїв, не беручи до уваги рани на боках, які безумовно були на тілі, але які не видно на Плащаниці, бо вона доторкалася лише до задньої і передньої частинами тіла”, – сказав він. 

У 2013 році Фанті став співавтором книги італійського журналіста Саверіо Гаети, який документував дослідження Плащаниці і стверджував, що вона дійсно належала епосі Ісуса Хреста і є справжньою.

Додамо, що Туринська плащаниця – це лляне полотно прямокутної форми розміром 4,41×1,13 м. На полотні зберігається відбиток / зображення померлого чоловіка в момент його воскресіння. 

Джерело

Про Туринську плащаницю читайте у статті "П’ятий елемент".

Радіймо, арії!

Наші інтереси: 

Пізнаємо особистість Ісуса Хреста - безсмертного богочоловіка, сина божого, ельфа. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка