Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

На дистанційному навчанні діти не вивчили майже нічого – міжнародне дослідження

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Дослідження вчених у Нідерландах, де школи були зачинені на карантин 2 місяці, виявило, що учні за цей час втратили знання. Зокрема, школярі початкових класів не засвоїли майже нічого нового, навчаючись дистанційно. Також спостерігається помітний регрес у сім'ях з низьким рівнем освіти. 

 

Дослідження вчених Оксфордського університету показало, що попри високу якість дистанційної освіти у Нідерландах, учні початкових класів засвоїли лише 4/5 того, що вони зазвичай засвоювали за рік традиційному "живому" навчанні, пише 24 канал.Освіта.

Це відставання відповідає часу, коли були закриті школи. У дітей з неблагополучних сімей регрес був ще більш помітним, відзначають дослідники.

За їх словами, аналогічна ситуація склалася в багатьох країнах світу. До того ж в школах Нідерландів були створені одні з найкращих умов для віртуальної освіти.

Але навіть попри це, учні тут втратили в середньому 20% прогресу в знаннях через закриті школи. А діти батьків з низьким рівнем освіти відстали від своїх товаришів на 50%.

Ці результати підтверджують найгірші побоювання педагогів щодо локдауну.

Дослідник Арун Фрей каже, що вчителі та адміністрація шкіл у Нідерландах зробили величезні зусилля. Уряд забезпечив додаткову підтримку і фінансування – від якісного інтернету до надання житла і підтримки батьків.

Отож, умови в голландській системі були кращі, ніж у більшості сусідів. Наприклад, у Великобританії, де школи були закриті довше, наслідки, ймовірно, серйозніші.

Ще одне дослідження, проведене в першій половині 2020 року, свідчить, що дистанційне навчання не працює – школярі набагато гірше засвоюють предмети онлайн, ніж на уроках в класах.

Так, американські школярі освоїли програму англійської мови на 70%, а математики – тільки на 50%, у порівнянні з тим, що вони зазвичай встигають пройти за цей час.

А німецькі експерти підрахували, що закриття шкіл і дистанційне навчання обійдеться країні в 3,3 трильйона євро.

В Україні на дистанційне навчання вже перейшли майже 5 тисяч шкіл (це близько 30%) Також на самоізоляції через COVID-19 перебуває понад 1600 класів.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що в Україні ситуація не краща. Все, що зараз робить коронакриза, – це остаточне руйнування теперішньої системи освіти. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

Підтверджую аналогічну ситуацію зі студентами як українськими так і польськими. Дистанційне навчання може бути ефективне як додаткова форма занять поряд зі звичайними заняттями.

ВС

Зображення користувача Валерій Швець.

Все залежить від того, якими програмними засобами Ви володієте.

Зображення користувача Валерій Швець.

"Сучасне" навчання основане переважно на насильстві. В умовах дистанційного навчання насильство реалізувати значно складніше. Для вмотивованого навчання дистанційні методи мають більшу ефективність, ніж традиційні. Слід пам'ятати, що реальна освіта - це результат вмотивованого навчання, на на яке більшість учнів не здатна. Навчання через інтелектуальне насильство - це ілюзія освіти. Реальність у тому, що більшість випускників шкіл реально мають незавершену початкову освіту. Це реалії традиційного навчання. Це прояв природного відбору вже на етапі навчання.

Зображення користувача Володимир Самотий.

так звичайно, навчання - це інтелектуальне насильство і нема на це ради

ВС

Зображення користувача Валерій Швець.

Володимир Самотий каже:
так звичайно, навчання - це інтелектуальне насильство і нема на це ради

Але результати цього насильства мізерні. Щось вартісне виходить лише за наявності внутрішньої мотивації, а вона є у небагатьох.
Решта так і завершують школу з незакінченою початковою освітою за будь-якої форми навчання.

Зображення користувача Володимир Самотий.

Це як в яблуку - є зерно з якого проростає нове дерево, а є наповнення яке дає харч. Проте без наповнення не буде і зерна

ВС

Зображення користувача Валерій Швець.

Згоден, але дистанційне навчання підвищує якість насіння і не впливає на наповнення.