Спецтема:

Категорія:

Ми є тим, що їмо

У кожного з нас є спогади з дитинства. Ми пам’ятаємо свою улюблену їжу, а також ту, яку нас примушували їсти «щоб краще рости». Тоді ми з нетерпінням чекали літа, щоб можна було наїстися свіжих ягід та фруктів на весь рік. Пам’ятаю, як приходила з бабусею на город і їла досхочу полуницю, малину, суницю, черешню, смородину, яблука. Дитячі руки самі тягнулися до плодів.

«Якщо не навернетеся і не станете, як діти, не ввійдете в Царство Боже» – казав Господь. Діти мають величезний запас енергії, ніколи не змучуються, постійно навчаються нового, не ображаються, не осуджують, вони радісні та щасливі. То варто приглянути до їжі, яку вони люблять. Це жива їжа.

Виявляється, їжа розділяється на живу і мертву. Живою є сира їжа, без термообробки. Її сила в тому, що вона має ферменти, які дають їй здатність до саморозщеплення. Тому вона легко засвоюється і не забруднює організм.

При температурі понад 43°C ферменти руйнуються, і їжа перетворюється на мертву. Організм її сприймає як щось чуже і небезпечне, а для її розщеплення негайно мобілізує власні ферменти. При цьому залишається багато відходів, які накопичуються у вигляді зайвого жиру та шлаків. Через повільне отруєння розвиваються хронічні хвороби, а людське життя триває принаймні удвічі менше, ніж це задумав Творець.

Тому-то дієтологи рекомендують якомога більше вживати живу їжу – за прикладом співаків і кінозірок, які вже давно перейшли на «салатики». Це дозволяє їм зберігати молодість і гарну форму.

Я про все це довідалася випадково. Спочатку відмовилася від м'яса, а вже через рік їла тільки живу їжу: фрукти, ягоди, овочі, сирий жовток, малину з медом, терту моркву з яблуком, пророслу пшеницю. Дуже корисними є свіже молоко, сметана, вершкове масло. Але перехід треба робити поступово, адже для перелаштування на живу їжу організму потрібен час.

Гравець: 
Оксана Дац

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка