Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Мозок людини ненавидить м'ясо та алкоголь, але любить шоколад і танці 

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

 Мозок людини страждає, коли ви погано їсте і постійно сидите за комп’ютером. На роботу мозку впливає наш стиль життя. У мозку є дві точки максимальної активності: між 10.00-12.00 і 16.00-18.00 годинами.

"Якщо ви застрягли в планшеті чи телефоні – і так кожен день – не чекайте, що мозок вам подякує. Зараз люди спілкуються тільки через Facebook та інші соцмережі. Це – не правильно. Ми створені для того, щоб жити в групі, а не в ізоляції", - розповів нейрохірург Влад Чуря виданню Libertatea.

"Вашому мозку потрібна чиста, здорова, нежирна їжа. Але не відмовляйтеся від солодкого - дозволяйте собі хоча б мед. Мозку подобається шоколад, йому потрібна вода, але найбільше він любить посмішки", - запевнив лікар.

Перші кроки для здорового мозку дуже прості і доступні кожному. Для цього вам рано вставати, провітрювати кімнату, робити хоча б елементарну зарядку і випивати дві склянки води кімнатної температури: перша запустить роботу шлунково-кишкового тракту, а друга допоможе організму остаточно прокинутися.

Під час сну мозок не спить, він старанно працює, щоб підтримувати внутрішні органи. І навіть вночі наш мозок продовжує активно розв'язувати важливі питання.

"Якщо ви засинаєте з важливим питанням у своїй голові, на наступний день ви знайдете рішення. Отже, мозок встановив зв'язок між думкою, судженням, пам'яттю, а вранці - подасть ідею. Тому забудьте про безсонні ночі", - сказав професор.

Жир, алкоголь і тютюн — найгірші продукти для мозку. М’ясо йому теж не приносить жодної користі, але, якщо ви все ж збираєтеся його їсти, обирайте найякісніші продукти.

"Так, мозку м'ясо не приносить ніякої користі. Але в невеликих кількостях м'ясо допомагає тілу. Найкраще низькокалорійне м'ясо. Індичка і риба - найкорисніше, що може бути. Мозок не любить жир, не любить сіль. Один-два рази на рік на свята можна. Але не потрібно захоплюватися такою їжею", - говорить нейрохірург.

А ось що насправді обожнює мозок — солодощі. "Темний натуральний шоколад, гаряче натуральне какао, мед - це те, що найбільше подобається вашому мозку", - пояснює нейрохірург.

Снідати потрібно в спокійній обстановці, насолоджуючись кожним шматочком. Ніякого занепокоєння, шуму, проблем і "перекурів". Чим більш спокійним він буде, тим приємніше вам самим.

Обід повинен бути збалансованим. Ви не повинні забивати шлунок - знайте міру. Постарайтеся відмовитися від соків і пити чисту воду.

У мозку є дві точки максимальної активності: між 10.00-12.00 і 16.00-18.00 годинами. Якщо він втомлюється, можна дати йому трохи кави (але пийте повільно).

Лікар зазначає, що найкращим другом мозку є посмішка. Він також любить спілкування з друзями, читання, музику і танці.

До речі, якщо у вас постійно болить голова - це може бути через проблеми з мозком. Краще обстежтеся у лікаря.

І пам'ятайте про відпочинок, адже всі хвороби йдуть від нервів і втоми. І навіть інсульт.

Хороший нічний сон повинен тривати не менше, ніж шість годин. За цей час мозок повинен встигнути очиститися від токсинів.

Ми повинні лягти спати о 22:00, адже до 24:00 - найактивніший період сну. Вимикайте телевізор і комп'ютер за годину або навіть два до сну. Замість цього прочитайте книгу. Вона налаштує вас на хороший відпочинок.

Наші інтереси: 

Помогти своєму організму, щоб він добре працював.

Підписуюсь на новини

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Дуже добра та вельми корисна стаття! То, я буду посилатися на неї! Дякую!

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Сергій Білецький.

мені комфортно у віртуяльній аріянській церкві.гарна вийшла.радію

Зображення користувача Богдан ДуБ.

Усі ми знаходимо, переконуємось і пропагуємо те, що хоче УМ (така частина душі, тонкого тіла).
Якщо стукати до РОЗуму (глузд, вища частина душі, + зв'язок з духом і духовними сутностями), то УМ перелаштовується, і ... "Усі ми знаходимо, переконуємось і пропагуємо те, що хоче УМ"

"Революція без еволюції - це ідейна спекуляція"