Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Масового вбивцю з гвинтівкою зупинив пересічний громадянин з пістолетом

Категорія:

Світ:

17 липня у шопінг молі міста Грінвуд, штат Індіана, сталася стрілянина. Шеф поліції Грінвуда Джим Айсон провів прес-конференцію й розповів подробиці події, яка сталася напередодні.

20-річний молодик, на ім'я Джонатан Даглас Сапірман, прийшов у супермаркет з гвинтівкою Sig Sauer M400 калібру .556 у рюкзаку. Спершу він попрямував до туалету, де провів понад годину. Він зібрав й зарядив зброю, кинув в унітаз свій мобільний телефон та вийшов з вбиральні з гвинтівкою у руках, пише Українська асоціація власників зброї.

Молодик відразу відкрив вогонь по покупцях та відвідувачам фудкорту і застрелив трьох громадян – сімейну пару й ще одного чоловіка. Загинули 56-річний Педро Пінеда, його дружина 37-річна Роза Міріан Рівера де Пінеда та 30-річний Віктор Гомес.

Поранення в ногу також отримала 22-річна дівчина, а 12-річна дівчинка отримала легке поранення у спину фрагментом кулі від рикошету від стіни.

На щастя, серед випадкових покупців опинився Елайжа Дікенс зі своєю дівчиною та пістолетом Glock. З пристойної відстані Елайджа почав прицільну стрілянину, одночасно просуваючись до вбивці. Вбивця почав помалу відступати до вбиральні.

На місці перестрілки згодом було знайдено 24 гвинтівкові гільзи та 10 пістолетних.

Але що вразило шефа поліції найбільше – це те, що, скорочуючи відстань між собою та стрільцем, Дікенс робив жести рукою у бік виходу покупцям, які були за ним. Тобто поводився виключно професійно. При цьому він ніколи не служив ні в армії, ні поліції.

Всього Елайджа, який до речі всього на два роки старший за вбивці, зробив зі свого Глока 10 пострілів і, зрештою, божевільний з гвинтівкою впав на підлогу біля туалету і вирушив у інший світ.

Скільки б він повбивав народу – можна лише здогадуватися, бо при собі він мав більш ніж сотню набоїв у декількох магазинах.

Цікаво, що у "доброго самаритянина", як назвали Дікенса правоохоронці, не було дозволу на зброю як такого. За словами шерифа, Елайжа Дікенс легально володів пістолетом на підставі "constitutional carry law" – у штаті Індіана ухвалено закон про бездозвільне носіння зброї, який набув чинності з 1 липня 2022 року.

Погану людину зі зброєю може зупинити лише добра людина зі зброєю!

Наші інтереси: 

Розуміти, що зброя рятує. Люди мають бути озброєними. Психопати мають бути під контролем.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи