Важливість: 
4

Категорія:

Макрон, соціоніка, четверта фаза, постіндустріальний перехід (Intermarium.TV)

Після Великобританії і США глобальний процес переходу до нового цивілізаційного циклу захопив Францію. Який соціотип в Емануеля Макрона? А у його дружини? І що це обіцяє для України?

kishch.jpg

Ігор Каганець і Володимир Щербина
Ігор Каганець і Володимир Щербина

Слідуємо за Білим Вепром! Це означає, намагаймося бачити глибинні течії, приховані під зовнішньою метушнею.

У світі відбувається перехід до нової формації, до нового циклу. З погляду психоінформатики – це четверта фаза розвитку. У цей час починають домінувати люди з психотипами четвертої квадри – четвірки персонально сумісних типів.

Четверта квадра започатковує новий цикл розвитку системи, який завжди починається з Золотої ери. Це час, коли символічний бик Дгарма встає на 4 ноги і йде вперед. Ці ноги називаються «Народ», «Особистість», «Держава» і «Бізнес». Вчення про соціальну гармонію називається солідаризмом. Як рух до солідаризму проявляється у світі?

Франція. Президентські вибори. Переміг Еманюель Макрон. В чому прихований сенс? Про це розповідає футуролог Володимир Щербина.

Але постіндустріальний перехід не вичерпується політикою. Наш кореспондент у Парижі Зірка Вітошинська розповідає про перехід французів до живої їжі.

Справжня соціальна революція відбудеться тоді, коли зміниться системи харчування. Тому що це перехід до іншої фізіології, іншого мислення, і навіть іншого типу економіки. По суті, це расовий перехід.

Отже, великі країни Заходу відверто рухаються до постіндустріальної формації. А що відбувається в Україні? Про це – у нашій наступній передачі.

Слідуємо за Білим Вепром!

Audio iconАудіозапис програми

Наші інтереси: 

Слідкуємо за світовими процесами. Зустрічаємо передвісників Золотої Ери.

Подія

Гравець: 
Віктор Макаренко
477

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка