Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
368

Лікарі назвали топ-6 продуктів, про які краще забути при застуді

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Виявилося, що вживання деяких продуктів харчування може посилювати запальні процеси в організмі під час застудних інфекцій. Таку думку висловили лікарі та експерти в галузі харчування, пише "Медікфорум".

1. Зокрема, фахівці вважають, що людям, які застудились слід обмежувати споживання цукру, оскільки це заважає видаленню слизу з верхніх дихальних шляхів.

Цукор - це прекрасна живильне середовище, в тому числі для патогенних організмів, і зловживання цукром при застуді може послаблювати лімфатичну систему.

2. Також в список продуктів, від яких рекомендується відмовлятися при застуді, увійшли молочні продукти. У разі їх вживання лікарі радять орієнтуватися на власні відчуття. У деяких людей молоко і продукти з нього загущують слиз, ускладнюють подих.

3. Стан людей з застудою можуть також погіршувати напої з кофеїном, оскільки вони викликають зневоднення. При цьому в цілому хворим слід пити побільше рідини - це покращує виведення токсинів.

4. Слід відмовитися і від алкоголю: його і здоровим людям не рекомендується вживати, а при хворобі алкогольна продукція може позбавити організм останніх ресурсів, які підуть на її розщеплення, а могли б піти на опір хвороби.

5. Ще одним продуктом, якого краще уникати при хвороби, є м'ясо. Воно містить багато жиру, який зажадає від організму додаткових сил на перетравлення.

6. Те ж саме відноситься і до жирних продуктів (картопля фрі, піца) - поєднання різних жирів в їх складі може пригнічувати імунну систему, і без того ослаблену боротьбою з застудою та іншими сезонними інфекціями.


Важливо: Античне харчування – постіндустріальний тренд, рух до омолодження і безсмертя

Наші інтереси: 

Вживати здорову їжу, добре спати і достатньо рухатися. Тоді й хворіти не доведеться.

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Між нами кажучи, продукти, які треба забути при застуді, треба забути взагалі.

"Застуда" - це "аварійна" спроба організму очиститися від накопиченого сміття.

Проте краще, коли очищення відбувається постійно, а не коли "припече".

Якщо якісь продукти забруднюють або заважають очищенню, то навіщо їх взагалі вживати?

Одне слово, описані вище 6 груп продуктів є відверто шкідливими для здоров’я.

Все, що робиться з власної волі, - добро!