Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Карма: росіяни бояться приймати банкноти в 200 рублів із зображеним на них Кримом

Спецтема:

Російські громадяни і компанії бояться приймати нові купюри номіналом в 200 рублів і 2 тисячі рублів, а Росспоживнагляд погрожує штрафами за відмову приймати ці банкноти. Про це пише ЕП з посиланням на російський Коммерстант.

“Будь-яка відмова продавця в прийомі нових банкнот Банку Росії номіналом 200 і/або 2000 рублів, що володіють усіма встановленими ознаками платоспроможності, в рахунок оплати тих чи інших товарів (послуг) повинен розглядатися як протиправне діяння, що ущемляє права споживачів і необґрунтовано перешкодить укладенню договору купівлі-продажу”, – йдеться в повідомленні Росспоживнагляду.

Відомство уточнює, що тим, хто не прийме нові банкноти, можуть загрожувати штрафи за “включення в договір умов, що ущемляють права споживача”. Максимальний розмір штрафу для компаній – 50 тис. руб.

Крім того, з 18 по 25 січня Росспоживнагляд відкриває всеросійську гарячу лінію з прийому купюр нового зразка.

Як зазначає “Комерсант”, нові купюри не викликають у громадян довіри, виглядають, як “фантики” з монополії, до того ж, підозріло схожі на євро. Банкноти не подобаються навіть детекторам купюр – ультрафіолетові апарати вважають їх підробкою. Нові гроші не приймають і банкомати.

Довідка:

  • Купюри номіналом 200 і 2000 рублів випущені в жовтні 2017 року.
  • На банкноті в 200 рублів зображені символи окупованого РФ українського Криму.
Наші інтереси: 

Це доля!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи