Важливість: 
5
Кандидатів багато – ПРЕЗИДЕНТ ОДИН

Президентом України може бути тільки людина, яка стоїть на державницьких позиціях, розбудовує армію і забезпечує захист держави, підтримує Мову і Віру, здійснює деолігархізацію, користується довірою і підтримкою міжнародних політиків та фінансових інституцій, забезпечує подальший розвиток стратегічного союзу з США, нашим надійним союзником і партнером!

Такою людиною є нині діючий президент України Петро Порошенко!

У 2018 році в українській політиці склалася парадоксальна ситуація. Президент України Петро Порошенко почав проводити відверто націоналістичну політику під гаслами «Армія. Мова. Віра» і «Геть від Москви!». Проявами цієї політики стали відродження армії, стратегічний союз зі США, просування української мови, створення української церкви, збільшення прозорості в роботі держави, електронне декларування, деолігархізація, безвіз і багато іншого. Проте цю політику Порошенко не називає націоналістичною.

З другого боку, ряд організацій, які офіційно називають себе націоналістичними, об’єдналися проти Порошенка і його політики. Йдеться про ВО «Свобода», «Правий сектор», Організацію Українських Націоналістів, Конгрес Українських Націоналістів і «С14», які висунули свого «націоналістичного» кандидата в президенти.

Фактично націоналістичні організації виступили на боці ворогів української державності, вкупі з опозиційним блоком та російськими маріонетками – Тимошенко, Бойко, Тарутою, Зеленським, Рабіновичем…«Нове обличчя» Коломойського хизується «мєстєчковим» приколом… Згадую кінець 1990-х, коли після новорічного привітання Кучми народу України з телеекранів нас привітав Гарік Кричевський піснею-блатняком «про воров…».

Український комік і кандидат на посаду президента України Володимир Зеленський під час інтерв’ю агентству Associated Press. Київ, 6 лютого 2019 року (фото з сайту radiosvoboda.org)


Ну у Бойка взагалі пуста обіцянка для гобітів!


Гриценко зациклився на власній "чесності", яка на його думку є найголовнішою якістю президента. Згідний з думкою, що чесність - це важлива якість Президента. Та для початку пану Гриценко варто було б офіційно, через суд, спростувати звинувачення, висунуті проти нього.


«Новий курс» Тимошенко – це заперечення досягнутого за 5 років, це відкат назад!

 

 

 


РЕАЛЬНІ СПРАВИ, А НЕ ПУСТІ ОБІЦЯНКИ І БРЕХЛИВИЙ ПІАР!


Наші інтереси: 

Тотальна перемога!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка