Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

Порошенко за кілька років виріс від бізнесмена до головнокомандувача - Арестович

Військовий оглядач Олексій Арестович вважає, що  Петру Порошенку вдалося побудувати Армію і створити потужний пул міжнародної підтримки України в протистоянні з РФ. Президент у своїй зоні відповідальності  працює на 4+.

arestovych.jpg

Олексій Арестович

Порошенко почав як бізнесмен. В 2014 році було видно, що він нічого не розуміє (у військовій тематиці), і не хоче розуміти.

Але він розуміє невідворотність: якщо став Президентом країни, яка воює, треба щось робити. Він змінився після Дебальцево.

Журналісти, які були на Мінську-2, розповідали, що там дійшло з Путіним до особистих образ.

А ще був прямий обман: одразу ж після домовленостей 14 лютого 2015, через 4 години, росіяни їх порушують.

Військові розповідали, що коли Порошенко приїхав тоді з Мінська, він дав добро на ескалацію війн з нашого боку. Він дозволив використовувати те, на що була заборона, в тому числі диверсійні дії на тій території.

Арестович вважає, що Порошенку вдалося побудувати Армію. Крім цього, його не менш важливим досягненням є створення потужного пулу міжнародної підтримки України в протистоянні з РФ. 

Зараз в Україні відродилася військова промисловість. Зараз українські війська почали використовувати протитанкові ракети українського виробництва, яких не було ще рік тому. Їхній запас зараз вже декілька тисяч. Виробляється важка ракетна зброя.

Президент Порошенко у своїй зоні відповідальності (а саме у військовій сфері і міжнародній політиці) працює на 4+.

Ми використовуємо тактику тисячі порізів: ведмідь засунув лапу, і ми її ріжемо. Будемо різати, поки він не стече кров'ю. Україна для РФ - це як Афганістан для СРСР. 

 

Наші інтереси: 

Україна переможе! Головне - не повернути назад і не помножити на нуль всі смерті і зусилля.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка