Важливість: 
2
Інвестиції в жінок забезпечать глобальні вигоди, – Іванка Трамп

Розширення економічних прав і можливостей жінок приносять дивіденди сім'ям, бізнесу і нації. Політичні лідери, керівники, економісти і вчені - всі згодні з тим, що один з найбільш ефективних способів сприяти зростанню глобальної економіки - це розширення ролі жінки в бізнесі.

170425-ivankatramp.jpg

Іванка Трамп
Іванка Трамп

На весняних зустрічах Групи Світового банку та Міжнародного валютного фонду, які відбулися минулого тижня у Вашингтоні, центральною темою було питання, як сприяти сталому і всеосяжному економічному зростанню. Але в той час як світові лідери намагаються відродити світову економіку, суттєвий елемент формули зростання і стабільності залишається недооціненим: а саме, розширення економічних можливостей жінок.

Тільки 55% жінок входять в частку оплачуваноъ робочої сили по всьому світу.  Це безцінний і доведено прибутковий актив, в який ми, однак, не інвестуємо ресурси, щоб розкрити повний потенціал жінок.

Є переконливі докази того, що сприяння економічній діяльності жінок принесе більший прибуток сім'ям, суспільству і економікам в цілому.

Дослідження Групи Світового банку, МВФ, і ОЕСР, а також приватні дослідження, свідчать, що ми можемо поповнити світову економіку мільярдами, створюючи сприятливі умови і збільшуючи рівень залученості жінок в світову оплачувану діяльність, володіння бізнесом, а також підвищуючи продуктивність їх роботи.

Все це також сприятиме зростанню національних економік і підвищенню конкурентоспроможності країн.

Ліквідація гендерних прірв має сенс як на макроекономічному рівні, так і на рівні окремих компаній. Дослідження показують кореляцію між кількістю жінок у правлінні та вищими корпоративними доходами.

Крім економічного ефекту, дослідження свідчать, що жінки схильні виділяти велику частину своїх доходів на продукти харчування, турботу про здоров'я і на освіту - одне слово, на те, що приносить користь їх дітям і має мультиплікативний ефект на покоління вперед.

Незважаючи на незаперечні докази переваги інвестицій в жінок-підприємців та працюючих жінок, прогрес в цій сфері застопорився.

У Доповіді про світовий ґендерний розрив Міжнародного економічного форуму 2016 року підраховано, що досягнення економічного паритету між статями може зайняти 170 років. Це не прийнятно.

Дослідження Групи Світового банку показують, що підприємства, що належать жінкам, складають лише 38% від офіційних малих і середніх підприємств на ринках, що розвиваються.

Серед жінок, які запустили свій бізнес, лише 10% мають можливість отримати капітал, необхідний для росту.

З глобальної точки зору, жінок-підприємців більше утискають законодавчі положення, що обмежують економічні можливості жінок. Вони не дають їм опановувати певні професії, подорожувати, обмежують їх права успадковувати або володіти землею. Підприємства, що належать жінкам, входять в більш вузьке коло секторів, в основному з більш низькими показниками прибутку і експортним потенціалом.

На цьому тижні канцлер Німеччини Ангела Меркель, яка закликає до активних дій, приймає саміт W20 («Жіночої двадцятки») в Берліні, приділяючи особливу увагу підтримці розширення економічних можливостей жінок як невід'ємної частини порядку денного «Великої двадцятки».

Ми знаємо, що це спрацює. Потрібно збільшити доступ до фінансів, перерозподілити соціальну роботу, посприяти прогресу в області фінансової залученості і запропонувати програми з підготовки жінок-підприємців, а також допомогти їм з доступом до ринків більш високої вартості. 

Нам необхідно розробити нові нормативно-правові рамки, що сприяють розвитку і росту продуктивності жінок. Правильне навчання збільшить здатність жінок вести власний бізнес. Можливість мати наставника і доступ до мереж дозволить вчитися і здобувати зв'язки з капіталом і ринками.

Групи, подібні W20, Світовому економічному форуму, Світового банку та Групі високого рівня ООН, зіграли важливу роль у зміцненні аргументів на користь інвестування в жінок і знайшли ефективні рішення.

Політичні лідери, керівники, економісти і вчені - всі згодні з тим, що один з найбільш ефективних способів сприяти зростанню глобальної економіки - це розширення ролі жінки в бізнесі.

Зараз наше завдання - спільна робота в громадському і приватному секторах, щоб рішуче сприяти інвестиціям в жінок по всьому світу.

 

Наші інтереси: 

Людина - головна цінність постіндустріальної цивілізації. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
133

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка