Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
 • Відвідувань: 92
 • Переглядів: 96

Хваліть себе! 10 порад як полюбити себе - Луїза Хей

Категорія:

Світ:

Спецтема:

Знайдіть способи підтримувати себе. Звертайтеся до друзів і дозвольте їм допомагати вам. Цілком природно просити про допомогу, коли ви її потребуєте. 

1709012lyubysebe.jpg

Люби господа - бога свого!
Люби господа - бога свого!
 1. Припиніть критикувати. Негайно припиніть критикувати. Критика ніколи нікого не змінює. Відмовтеся від критики себе. Прийміть себе саме такими, які ви є. Коли ви критикуєте себе - ваші зміни негативні. Коли ви схвалюєте себе - ви змінюєтесь позитивно.
 2. Припиніть залякувати себе, тероризувати себе своїми ж думками. Це жахливий спосіб життя. Знайдіть для себе такий образ, який приємний вам (для мене - це жовта троянда), і негайно перемикайтеся від страхаючих вас думок до приємних.
 3. Будьте великодушні, добрі й терплячі. Будьте великодушні відносно себе. Будьте ласкаві до себе. Будьте терплячі, тому що ви освоюєте новий спосіб мислення. Ставтеся до себе, як до істинно коханої людини.
 4. Будьте ласкаві щодо свого розуму. Ненавидіти себе - значить ненавидіти свої думки. Не варто робити цього. Краще змініть їх.
 5. Хваліть себе. Критика руйнує внутрішній дух. Похвала зміцнює його. Хваліть себе якнайбільше. Говоріть собі, як добре ви справляєтеся з кожним дріб'язком. 
 6. Підтримуйте себе. Знайдіть способи підтримувати себе. Звертайтеся до друзів і дозвольте їм допомагати вам. Цілком природно просити про допомогу, коли ви її потребуєте. 
 7. Ставтеся з любов'ю до ваших недоліків. Усвідомлюйте, що ви їх самі створили, щоб задовольняти якісь свої потреби. Зараз ви шукаєте нові позитивні шляхи для задоволення ваших потреб. Так що ніжно позбувайтеся від старих негативних стереотипів поведінки.
 8. Піклуйтесь про своє тіло. Навчіться правильно харчуватися. Яка їжа необхідна вашому тілу для підтримки оптимальної енергії і життєздатності? Розучіть фізичні вправи. Які з них вам приємні? Ніжно любіть і поважайте храм, у якому ви живете. 
 9. Працюйте із дзеркалом. Частіше дивіться собі в очі. Проявляйте свої почуття зростаючої любові до самого себе. Дивлячись у дзеркало, пробачайте себе. Дивлячись у дзеркало, говоріть  зі своїми батьками, і пробачте  їх. Хоча б один раз у день кажіть собі: "Я люблю тебе. Я справді  люблю тебе".
 10. Робіть це прямо зараз. Не чекайте, поки у вас налагодяться справи, ви схуднете, знайдете нову роботу або заведете нові зв'язки. Починайте прямо зараз і робіть усе від вас залежне.

Наостанок:

У середу, 30 серпня цього року, мудрої Луїзи Хей не стало. Американці попрощалися з гуру психології, яка свого часу стала однією із засновниць руху самодопомоги, про що стало відомо завдяки її сайту.
Відомо, що Хей було 90 років. Ніяких подробиць представники автора більш ніж 30 книг не розкрили. Лише запевнили шанувальників, що продовжать справу Хей.

Джерело

Наші інтереси: 

Світ починається з кожного з нас.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи