Важливість: 
5
Ділимось успіхами, хвалимось результатами!

Для успішного колективного піднесення у Простір волі наші предки застосовували ритуальне (ігрове) самовихваляння. А хто не хотів вихвалятися, до того застосовували ритуальне ганіння (огуджування, паплюження). Тоді людина починала захищатися і входила у нормальний режим самовихваляння. Такою є арійська традиція.

Це гарно показано у фільмі «Беовульф» (2007): для того, щоб воїн Беовульф розповів про свою силу і надихнув воїнів, місцевий брахман почав його паплюжити. Після цього Беовульф розкрив свої героїчні можливості. Трішки прибрехав, щоб було цікавіше, і досягнув потрібного для всіх героїчного піднесення духу.

Так що давайте вихвалятися!

А хто мовчатиме, того будемо ритуально ганити – для активізації правильної ігрової (тобто традиційної) поведінки.

До речі, коли Ісус преобразився на горі перед трьома апостолами, то це Він похвалився перед ними своїм перетвореним тілом. Його настанова чітка і однозначна:

«Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. Тож хай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небесах» (Матвій 5.14–16).

Проте дітям диявола вдалося переконати дітей Божих, що скромність полягає у замовчуванні своїх успіхів, мовляв, хай інші тебе похвалять. Але як вони це зроблять, якщо про тебе нічого не відомо? При цьому діти диявола постійно нахабно піаряться, створюючи ілюзію, наче вони найталановитіші, найкрутіші, найуспішніші.  

Маємо бути щирими і правдивими. Нічого вигадувати не треба, але дуже корисно розповідати про свої реальні досягнення, щоб інші люди надихалися ними, брали собі за приклад, посилювали свою віру в можливості Людини.

Наша підсвідомість має величезну силу. Вона вірить тільки в те, що є нормою. Якщо у нашій громаді нормою буде абсолютне здоров’я, гармонійні стосунки, добробут, радісна творчість, сміливість, цілеспрямованість, згуртованість, взаємодопомога, впевненість у майбутньому – то підсвідомість негайно підлаштується під цей стан. А для цього треба розповідати про свої успіхи і хвалити один одного.  

Якщо ми будемо радіти з добрих справ один одного, то вони будуть наснажуватися енергією радості, розгортатися швидше, повніше, масштабніше. Це ключовий момент магічного націотворення.

Прошу писати блоги про свої досягнення і досягнення інших українців, помічаючи їх тегом «успіхи».

Першою публікацією на цю тему будемо вважати статтю Оксани Дац (США) «Як я створила “неможливу” подію у Просторі волі».

Хай Буде!  

Наші інтереси: 

Підтримуємо один одного, дружно рухаємося вгору! 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка