Важливість: 
5
Хто такий аристократ духу

Що означає аристократ духу? Аристократ – арій (ар – Ра - сонячний, божественний, ярий), помножений на сто.  Семантично - арій стократ. Уявімо цю величину… постать божественного рівня. Бо якщо арій – це світло, честь, вищість. А помножене на сто? Власне, це те, що постає у свідомості, коли думається про Нову Україну… Нову Духовну Україну. Новий рівень свідомості людей – напрямлений в безмір космічного. До глобального розширення усвідомлення свого «я» як «Я» усього сущого, безмежного, несказанного.

Як це виглядає в прикладному сенсі?

Це коли своє дрібне індивідуальне благо не важить для тебе більше, ніж благо спільне, благо для всіх.

Коли ти не можеш бути щасливим, якщо у світі поруч тебе хтось страждає, потерпає,  хтось голодний, хтось не має даху над головою. Коли допомагати тим, хто цього потребує, є нормою, а не приводом похизуватися своїм его чи пропіарити себе на публіку.

Це коли ти не можеш нікого обдурити  - не тому що боїшся бути викритим, чи через страх, чи з іншої причини, а тому що брехня просто не властива твоїй природі. Тобі незрозуміло, навіщо брехати по-крупному чи дріб’язково: адже жити по честі набагато легше, простіше й радісніше. Чесний світ завжди чистий та й не обтяжений боргами наступного спокутування.

Це коли віддавати для тебе є природнішим, більш насущним і ціннішим, ніж брати. В усякому разі, хай між цими процесами існує баланс.

Це коли служити усім своїм існуванням: Божественному, народу, країні, простору, людству – є перше, чого бажає твоє внутрішнє єство.

Це коли в твоїх думках нема ні крихти лукавства чи корисливості щось вигадати для себе. А якщо ти й щось помічаєш у собі подібне, бо людська клітина таїть у собі купу прихованих несподіванок, то знаєш, як цьому дати раду.

Це коли ти чесно працюєш і чесно заробляєш. І в твоїх помислах нема марень про якісь шалені гроші чи мільйонні статки, щоб бути щасливим. Бо ти можеш бути щасливим просто зараз, з тим, що є. Стан твого щастя не залежить від задоволення безкінечних потреб матеріального світу.

Це коли над усіма твоїми власними діями йде невидиме верховне  керівництво твого Істинного Я «згори». Тобто не нижча тваринна природа з її рефлексивною емоційністю  керує своїми думками та діями, а природа вищих центрів, розгорнутих над серцевим - природа вищих рівнів, вищих світів.

Це коли ти свідомо еволюційно рухаєшся в напрямку розкриття своєї божественності: вищої природи своєї суті. Коли ти пізнаєш себе і світ в Любові. На все дивишся – очима душі, очима Любові. Коли ти змінюєш життя навколо себе так, що поруч з тобою тепло й затишно усім. Коли ти створюєш із своїми спільнодумцями своє Коло Радості.

Це коли змінювати світ ти починаєш зі зміни себе. Коли твоя вимогливість до себе уживається з розумінням і милосердям щодо інших.

Коли ти твориш. Твориш - думкою, словом, дією - красивий світ. Краса – це дуже важливо. Примножувати Красу – робити справу Бога на землі. Замислюватися над тим, в чому я можу проявити Красу через себе, - це уже духовна властивість. Це коли дух уже говорить через тебе.

Тоді, звертаючись до Вишнього, можна творити свою молитву:

«Боже, зроби мене інструментом творення Твоєї Вищої Краси і Вищої Гармонії на Землі!

Хай уся Твоя незбагненна Краса проявиться через мене для людей і для простору!

Хай все, що робиться мною, твориться за законами Вищої Краси, Гармонії і Радості!»

Наталка Артанія Кобза

Наші інтереси: 

Розширювати і піднімати - вивищувати свою свідомість, йти шляхом Свідомої Еволюції,
тобто бути її свідомим і творчим співробітником - є реалізацію задачі своєї Душі.

Гравець: 
Наталка Артанія...

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка