Важливість: 
3
Група сенаторів закликає уряд затвердити, що США ніколи не визнають анексії Криму – посольство України в США

У Сенат США внесли проект резолюції, яка засуджує незаконні спроби Росії окупувати Крим. Як повідомляє посольство України в США, резолюція містить заклик до уряду США проголосити, що зовнішня політика США полягає у тому, щоб ніколи не визнавати незаконної анексії Криму Росією.

Також у документі підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України, і наголошується на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус Криму.

Крім того, резолюція засуджує порушення прав людини в Криму та наголошує на правовій відповідальності Росії за такі злочини протягом часу, коли триває незаконна російська окупація півострова.

Автори резолюції закликають уряд США продовжувати застосовувати повноваження у частині санкцій проти Росії.

У посольстві зазначають, що проект резолюції на розгляд внесла двопартійна група сенаторів на чолі зі співголовою Комітету закордонних відносин Сенату США Робертом Менендезом і співголовою Сенатського українського кокусу Робертом Портманом.

На початку липня в Білому домі заявили, що США не визнають і не будуть визнавати спроби Росії анексувати український Крим.​

Наші інтереси: 

Проукраїнська позиція США важлива на міжнародному рівні.

Гравець: 
Оксана Колосовська
37

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка