Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Google попередив, що користувачам старих версій Android заблокують вхід в акаунти

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

 Крім додатків і сервісів користувачі не зможуть створювати нові акаунти Google, змінювати пароль тощо. Google почав розсилати користувачам електронні листи з попередженням про те, що з кінця вересня на пристроях з Android 2.3.7 (Gingerbread) і більш ранніх версій буде блокуватися можливість авторизації в акаунтах Google.

Блокування може ускладнити використання служб і фірмових додатків компаній на старих пристроях, а також принесе інші незручності, повідомляє HighTech.

«У рамках наших постійних зусиль із забезпечення безпеки користувачів, Google більше не буде дозволяти вхід на пристроях з Android, що працюють під управлінням Android 2.3.7 і більш ранніх версій, починаючи з 27 вересня 2021 року. Якщо ви ввійдете в систему на пристрої після 27 вересня, ви можете побачити повідомлення про помилку авторизації при спробі використовувати продукти і служби Google, такі як Gmail, YouTube і Карти», – йдеться в офіційній заяві Google.

Це стосується пристроїв з версіями Android, які були випущені до грудня 2010 року.

Користувачам пристроїв, яких торкнеться проблема, Google порадив оновити програмне забезпечення або придбати сучасніший пристрій.

Ті, хто не може оновитися до новіших версій Android, можуть спробувати увійти у свої облікові записи Google за допомогою веб-браузера, який надасть їм альтернативний спосіб використання служб Google на непідтримуваних пристроях Android.

Як докладно розповів віце-президент Google з управління продуктами Самір Самат на щорічній конференції розробників Google I / O в цьому році, ОС Android тепер працює на більш ніж 3 млрд пристроїв по всьому світу.

Поточна стабільна версія Android – Android 11 – випущена минулого року 8 вересня 2020 року.

Наші інтереси: 

Розуміти, що технологічні гіганти спонукають користувачів купляти нові пристрої, з яких легше відстежувати їхню активність.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.

Google роблять правильно і захищають своїх користувачів. Технології захисту удосконалились за 10 років у відповідь на атаки. Старі оперційні системи не в стані забезпечити сучасний рівень захисту. Як трухляві ворота. І вони з часом стають дірками в системі безпеки спільних сервісів.
Те саме стосується і Linux і Windows. Вони оновлюються відповідно до сучасних вимог.

До речі, в нових версіях Android керування правами додатків принципово розширене і вдосконалене у порівнянні зі старими версіями.
А активність наша відстежується якраз хмарними сервісами. Пристрої відіграють другорядну роль.