Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 2
  • Переглядів: 2

Google змінить алгоритми стеження за активністю користувачів

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Американська компанія Google заявила про намір відмовитися від стеження за індивідуальною активністю користувачів. Замість цього інтернет-гігант впроваджуватиме нові технології, що захищають конфіденційність користувачів і дозволяють таргетувати рекламу без збору інформації про них

"Людям не потрібно погоджуватися з тим, що їхні дії в інтернеті відстежуються, щоб отримати вигоду від релевантної реклами. Рекламодавцям не потрібно відстежувати дії окремих споживачів в інтернеті, щоб використовувати переваги цифрової реклами. Досягнення в галузі агрегації, анонімізації, обробки даних на пристроях та інші технології, що сприяють збереженню конфіденційності, дозволяють визначити чіткий шлях до заміни індивідуальних ідентифікаторів”, цитує повідомлення Google УНН.

“Ми прямо заявляємо, що після того, як сторонні файли cookie будуть поступово видалені, ми не створюватимемо альтернативні ідентифікатори для відстеження користувачів, коли вони переглядають веб-сторінки, і не використовуватимемо їх у наших продуктах”, — заявив директор Google з управління продуктами Девід Темкін у своєму блозі.

Про намір відмовитися від використання сторонніх файлів cookie в своєму браузері Chrome, який є лідером на ринку, Google завила ще минулого року.

Замість цього компанія задіє технологію Federated Learning of Cohorts (FLoC), використання якої дозволяє отримати не менш ефективні результати, ніж у випадку, коли застосовується персоналізована реклама на основі ідентифікаторів користувачів.

Технологія FLoC використовує алгоритми машинного навчання для аналізу поведінки користувачів в інтернеті. При цьому не здійснюється ідентифікація окремих користувачів, а відбувається їх поділ на групи. Такий підхід допомагає отримати дані про ширшу аудиторію, не порушуючи конфіденційність окремих користувачів.

Наші інтереси: 

Розуміти, що ми зараз живемо у світі, де роботи стежать за нами. Тож робити у цифровому просторі потрібно все продумано.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Маціон.

Зграя шахраїв укотре намагається обдурити людину просту. Шукаємо і знаходимо альтернативні інтернет-ресурси.

Звабити багатьох з отари - ось твоє завдання.

Зображення користувача Ігор Каганець.

Просто придумали досконаліший метод персонального стеження і групової класифікації.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Сутність цього, якраз і полягає в тому, що від дуже дорогого методу особистого стеження, переходять до помітно більш ощадливого стеження за цілими коллективами. При цьому точність не повинна, за їх розрахунками, сильно страждати.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!