Зображення користувача Зоріна Небокрай.
Зоріна Небокрай
  • Відвідувань: 11
  • Переглядів: 14

Герб України, володар знань, символізує п'єзоефект кварцу Землі

У кристалах кварцу, як і в інших п”єзоелектриків, крім прямого п'єзоефекту, присутній зворотний п'єзоефект. Він полягає в тому, що при подачі різниці потенціалів уздовж осі Х відбувається стиснення або розтягнення кристала уздовж осі У.
Якщо товщина пластини при цьому буде дорівнювати половині довжини об'ємної звукової хвилі в кварці, то в кварці виникають резонансні коливання.

Що таке п'єзоелектрик? А все почалося з назви герба України, то набираймо терпіння до знань. Герб України тримає стихія землі, яка зароджується з води - Риб. Риби є двійним знаком, один знак є істиною, а інший є відображенням істини. Відзеркалення. Простіше зрозуміти — це оклик і відгук.

Думали -гадали, що є слова Кришна, Кришталь, Хресна. А потім і сон допоміг, бо сказав, що “дім будується з вулканічної породи”. Ще й дім шестиповерховий показали, де фасад весь зі скла, а вулканічна порода десь на задньому плані. Але потім,  у сні, одна особа візьме макет новобудови в руку, потягне до рота і згризе скляну частину будинку. Далі візьме серветку і гарно витре пальці, бо вони  липкі вони стали від такої “закуски”. Дякую всім, що допомагають і вказують шлях.

 Прийшлось поцікавитися вулканічними породами Землі, бо раніше все на Сонце дивилася. До речі згадалося, що Гермес набував знань у Вулкана, підземного Володаря життя і смерті. На  поданому малюнку першим зображенням є кам"яна будівля, потім людина і т.д.

На мал. другому показано сонце як джерело довгих хвиль, світла (виявляється, що воно є синім), змін кольорів і частоти (крапки-це розрібнення,пил) і останнє око, отримане світло.

Ще й італійська книга попала в руки Paolo Saraceno “Il caso Terra “(Справа Землі) 2007р. Це вчений, директор з досліджень Національного інституту астрономії та астрофізики (INAF) в Римі.  Шкода, що нема в інтернеті змісту книги, тоді можна було би перекласти дещо. В цій книзі я подивилась тільки малюнки, бо читати її треба довго. Він пояснює в чіткому і яскравому значенні, через проекції, слайди, форми еволюцію Всесвіту, починаючи з Великого вибуху, Big Bang , який являє початок. (Хоч також є велике питання: що було до Великого вибуху? ) На мал. показано відношення водню і гелію після вибуху і сьогоднішній стан світу. Еліо- це гелій.

Інші теорії, захоплюючі і правдоподібні, але жодної відповіді досі нема, хоча підходимо ближче до цієї області таємниці, що приносить інші питання та інші елементи дослідження. Походження Всесвіту, починаючи з 13,7 млрд років тому, спостерігається сьогодні вченими, як виявилося, після 3,6 хвилин від Великого вибуху. Наука крокує вперед, тому фізичні закони, зазначені за цією межею не годяться. Підпис малюнка " Земна кора", де кремній і кисень є основними компонентами.

Вражає паралелізм між життям зірок і людини, вони зроблені з тієї ж речовини, і підлягають тій же долі; в кінці свого життя зірки рециркулюють матеріал, з якого вони виготовлені, як це роблять живі істоти. Чудова історія нашої Землі, почалася близько чотирьох мільярдів років тому, що підтверджується при аналізі метеоритів, які падають на поверхню Землі. На мал.  показано  вісь Землі і її обертання (подібність з Землею мають інші 6 планет). На  нижньому  мал. модель пульсару  зірки - вісь обертання і вісь  магнетизму .

Таке положення  вісі і магнетизму  є цікавим, якщо макрокосмос перевести на мікрокосмос, тобто тіло людини. Отже, “Дім будуємо з вулканічної породи”- слідуємо вказівці і вивчаємо вулканічні породи. Зібрала знання для герба України, не дивуйтеся, що трохи намішано докупи, головне, що є цікава відповідь.

Кварц ( Quarz) - q- один з найпоширеніших мінералів в земній корі, породоутворений мінерал більшості магматичних і метаморфічних порід. Вулканічні породи, що виникли з гранітної магми, займають 13,5 % від площі. Входить до складу інших мінералів у вигляді сумішей і силікатів. У загальній складності масова частка кварцу в земній корі більше 60% . Всі кварци формуються із суміші кремнію і кисню. Кристалічна решітка кварцу складається з позитивних іонів кремнію і негативних іонів кисню. Кожен іон кремнію несе чотири, а кожен іон кисню — два елементарних заряди.

Хімічна формула: SiO2 ( діоксид кремнію, ангідрид кремнію).
Слово «кварц» походить від німецького слова Quarz, що означає «твердий». За іншими даними від нім. Querklüfterz, Quererz - «руда січних жил».

У геології такі лави називають «кислими». Назва зв'язана з високим вмістом кремнезему в лаві. Його настільки багато, що він не тільки насичує всі основи, але і залишається в надлишку у виді вільного кремнезему найчастіше кварцу. А кварц можна розглядати як ангідрид кремінної кислоти. Кварц присутній у вигляді скловидних тріщинуватих зерен; зазвичай він безбарвний, в окремих випадках має блакитний відтінок.

Гранітна магма, як ніяка інша, містить багато кремнезему до 70—75%, вона тверділа у великих глибинах, тільки зрідка проривалася на поверхню і на поверхні зустрічається досить рідко. Інша дуже важлива особливість кислих лав — невелика кількість магнію і заліза, тобто елементів, характерних для темнозафарбованих мінералів. До того ж залізо і магній значно важчий кремнію, алюмінію, калію, натрію й інших елементів. Цим виявляється світле фарбування кислих вулканічних порід і їхня порівняна легкість.

Коли в геологічній літературі мова йде про кислі вулканічні породи, часто зустрічається слово «порфір». Справа в тому, що деякі вулканічні породи пофарбовані так само яскраво, як і пурпурна мантія. Потрібно ще додати, що порфіри, як і величезна більшість вулканічних порід, мають характерну структуру. Якщо вулканічні породи пережили складну історію і «зістарилися», що відбито в потьмянілих вкрапленниках польового шпату, тоді їх називають кварцовими порфірами.