Важливість: 
5

Категорія:

Герб Щастя і прапор Грай-Воля (голосування)

Творимо прапор Вільної Української Держави, опираючись на власну традицію, світовий досвід прапорництва і сучасні технології.

prapor_fus-.jpg

Прапор Вільної Української Держави
Прапор Вільної Української Держави

Державна символіка: нові можливості

Символіка – це сконцентрований світогляд. Державна символіка призначена для ідентифікації держави, маніфестації  її світогляду і гуртування громадян.

Головними у державній символіці є герб і прапор. Первинним завжди є герб – «емблема», «знак», «карб». Прапор доповнює і поширює ідею герба, зокрема, прапор робиться так, щоб його було видно здалека. Тому повноцінним державним символом є прапор з гербом.

У давнину прапор робили максимально простим для того, щоб його легко було виготовити, наприклад, зшити з двох чи трьох різнокольорових смуг тканини. Тому такий прапор нерідко був тільки нагадуванням про герб та його зміст. Сучасні методи друку на тканині знімають старі технологічні обмеження, тож зникає розділення на «складний герб» і «простий прапор».

Як створити гарний прапор

При розробці нового прапора треба виходити передусім з власних цілей, історичних обставин і культурних традицій. Проте є певні правила, які можуть виявитися у пригоді. Прикладом є п'ять принципів Теда Кеї «Гарний прапор, поганий прапор», що їх рекомендує Північно-американське вексилологічне товариство.

1. Спрощуйте: прапор має бути настільки простим, щоб дитина могла намалювати його по пам’яті.

2. Використовуйте символи, що мають чітку мету: зображення на прапорі та його кольори мають відбивати те, що вони символізують.

3. Використовуйте 2-3 кольори, які добре контрастують і взяті зі стандартного набору кольорів.

4. Жодних літер, адже прапор є графічним символом.

5. Відрізняйтесь або споріднюйтесь: уникайте дублювання інших прапорів, але використовуйте схожості, якщо треба вказати на зв’язки.

Герб Щастя

Гербом проектованої нами Вільної Української Держави є вже готовий герб Святого Володимира, спеціально розроблений до аріянського хрещення Русі у 987 році. Як нещодавно ми з’ясували, цей герб називається Щастя.

Щастя – це стан найвищого задоволення, коли в людині радіє вся її істота, тобто все її божественне, духовне і психофізичне. Це відчуття народжується тоді, коли Сокіл Волі (Святий дух) і Лебідь Грай (шляхетна людина, Homo ludens, гравець) дружно взаємодіють і, врешті-решт, досягають повної гармонії. Саме ця взаємодія й зображена на гербі Щастя. Його сенс розкриває і доповнює кольорова композиція прапора та його назва.

Прапор Грай-Воля

Основою для герба є традиційний український сонячно-блакитний прапор, який символізує взаємодію Сонця (вгорі) і Води (внизу). Сонячна і блакитна смуги гармонійно співвідносяться по висоті як 62:38 – згідно з Золотою пропорцією, що притаманна живим істотам.

З фізичної точки зору зелений колір символізує практичну реалізацію потенціалу Сонця і Води. В результаті їх взаємодії народжується  Життя. Тобто зелений колір – це не те, що колись відбудеться, а те, що вже є. Для того, щоб задумана подія швидше матеріалізувалася, треба уявляти, ніби ця подія вже відбулася.

З метафізичної точки зору сонячний колір символізує божественне, а блакитний – людське. Їх гармонійна взаємодія народжує боголюдину, тобто людину, яка володіє не тільки духовною, а й божественною свідомістю. Слово «людина» означає «гравець». Найкращою формою самовдосконалення є гра. Зелений колір – це ігровий простір, в якому формується боголюдина.

Щит з гербом Щастя вказує на те, що головне завдання Вільної Української Держави – захищати щастя нації. Для цього держава плекає чисте природне середовище (зелений простір), підтримує знання й громадянські свободи (Сокіл Святого Духа) і заохочує самовдосконалення громадян (Лебідь шляхетної людини), дбаючи про їх духовний і матеріальний добробут.       

Грай-Воля – це Щастя

Сонячно-блакитний прапор з гербом Щастя на зеленому щиті називається Грай-Воля. У такий спосіб назва прапора розкриває зміст герба Щастя.

Герб є обов’язковим елементом сонячно-блакитного Прапора. Тобто прапор Грай-Воля обов’язково має сонячну і блакитну горизонтальні смуги, зелений щит і сонячний герб Щастя на цьому щиті.

Герб може зображуватися окремо. Якщо ж герб зображується на зеленому щиті, що навколо обов’язково мають бути сонячна і блакитна смуги зі співвідношенням висот 62:38.  

Висновки

1. Герб Вільної Української держави називається Щастя.

2. Сонячно-блакитний прапор з гербом Щастя на зеленому щиті називається Грай-Воля.

3. Щастя нації – найвища мета держави. Для її досягнення держава плекає Волю, Гру і чистий ігровий простір.

Музика під настрій: Моцарт. Маленька нічна серенада. Алегро.

Пропозиція ставиться на консенсусне голосування. Діємо як ділова корпорація. Голосування відбувається інвестиційними внесками: що більший внесок акціонера, то більша вага його голосу.

Голосування передбачає три варіанти відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Правила голосування:

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже акціонер просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то акціонер має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання інших акціонерів для захисту своєї позиції.

У процесі голосування прагнемо дійти консенсусу, тобто однозгідності. Консенсус досягається тоді, коли «за» проголосували двоє чи більше акціонерів, а інвестиційна частка тих, хто «проти», не перевищує 10%.

Якщо в ході дискусії акціонер змінить свою думку, то він може відкликати свій голос і проголосувати по-новому. Голосування безкоштовне :)


Додаткова інформація: Чому сонячно-блакитний? 10 аргументів на користь прапора Перемоги

Наші інтереси: 

Творимо правильну символіку! 

Опитування

Герб Щастя і прапор Грай-Воля

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка