РАЙ – це красива, благодатна і багата земля, де людина перебуває в єдності з божественним РА, а тому РАдіє. РАЙ – це простір гармонійних подій: Царство боже, Простір волі.

141126-ray.jpg

РАЙ: Простір волі, Царство боже
РАЙ: Простір волі, Царство боже

«Це місце, де розгадуються всі загадки. Тут зв’язок між цим світом і наступним» (Френк Герберт).

У попередній статті ми розглянули слово РА, яке в арійській традиції є іменем Творця Всесвіту. Проте опитування показало, що воно не підходить на ім’я герба Української держави. Чому?

Колективний мозок НО це пояснює тим, що слово РА езотеричне, тож для його пояснення ширшому колу українців доведеться докладати багато додаткових зусиль.  А все тому, що РА – це ім’я божественного, а нам потрібне його поєднання з земним. Тоді ім’я герба буде зрозуміле українцям, і це сприятиме просуванню нашої справи.

Та чи є слово, в якому божественне РА перетворює земний простір? Так! Це слово РАЙ. У процесі мозкового штурму його запропонував Вадим Кононенко:

«А чому б, дійсно, не використати слово "РАЙ"? Це:
1) простір волі,
2) фактично, той же РА, тобто і расовий ідентифікатор, і дзвінкість та сонячність,
3) хтось і смерть там може побачити – як ланку у духовному зростанні,
4) без зайвих асоціацій з Єгиптом,
5) слово є змістовнішим за простий склад,
6) звичніше українцям».

РАЙ – це красива, благодатна і багата земля, де людина перебуває в єдності з божественним РА, а тому РАдіє. РАЙ – це простір гармонійних подій: Царство боже, Простір волі.

На гербі Української держави РАЙ символізується земним паростком, захищеним з обох сторін божественною силою РА. Але в Бога нема інших рук, окрім наших. Тому в земних умовах лівий (Р) і правий (А) елементи перетворюються на Двозуб (Тур) Святослава Хороброго, який символізує силовий захист паростка нового світу: "Озброюйся!", "Хочеш миру - готуйся до війни". Українська держава має бути озброєною до зубів.

Центральний елемент (паросток) – це духовна вісь (руна Іс) – символ первинного духовного центру, планетарного полюсу, Примордіальної Традиції (див.: Центр і периферія).  

Це місце, де періодично народжуються нові цивілізації і нові раси. «Горнило народів», «кузня націй», Гіперборія, Свята земля – так здавна називали Україну – «країну-зародок».  

РАЙ – це серцевина слова Україна, глибинний сенс і мета Української держави. Відтак слово РАЙ може бути іменем герба Третього Гетьманату.      

Нижня частина герба символізує рівновагу, гармонію, міру. Тобто РАЙ виростає на платформі зваженості й правильних пропорцій, без фанатизму і екстремізму.

А тепер, за звичаєм, переходимо до практики Українського консенсусу. Для цього проводимо опитування щодо висловленої пропозиції з трьома варіантами відповідей: «Підтримую», «Не заперечую», «Проти».

Нагадую правила: 

1. Якщо «Підтримую», то треба написати будь-який коментар і бути готовим відповідати на запитання інших гравців для захисту своєї позиції.

2. Якщо «Не заперечую», то можна нічого не писати, адже гравець просто погоджується з тими, хто підтримує.

3. Якщо «Проти», то гравець має обґрунтувати своє рішення і бути готовим відповідати на запитання.

Отже, голосуємо:

Опитування

РАЙ – ім’я герба Третього Гетьманату.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка