Важливість: 
5

Категорія:

Правда – це те, що веде до спасіння

Справжня релігія завжди оптимістична. Правда – це позитивна інформація, яка веде людину до вершини самовдосконалення.  

150910radiymo.jpg

Радіймо, арії!
Радіймо, арії!

Ми вже з’ясували, що спасіння – це перехід від людини до боголюдини. Той, хто здійснив спасіння, називається «спас», що є синонімом термінів «хрестос» і «син Божий». Ісус Хрестос здійснив перехід до стану боголюдини, тому його називають Хрестом-Спасом. Про це у статті: Що таке спасіння

Технологію переходу від людини до боголюдини ще з апостольських часів досліджувала філософія, що називалася «динамістичне монархіанство», або «динамізм». Судячи із закладених у ній ідей, її автором був Ісус Хрестос. Докладніше: Динамізм – філософський фундамент аріохрестиянства.

Ми також з’ясували, що істина (від *іст–*ест–*єсть) – це точне відображення дійсності, об’єктивний стан поточної реальності, а правда (від *прав) – це те, чого треба досягнути згідно із задумами Творця. Тобто правда завжди цілеспрямована, вона веде людину до божественної мети. Тому правдива інформація перетворює «те, що є» на «те, що має бути». Про це у статті: Як перейти на живлення правдою.

Вищою еволюційною метою людини є спасіння, тобто перетворення на боголюдину (спаса, сина Божого). Тому правда – це позитивна інформація, яка веде людину до спасіння.   

Правда вказує на прямий, найкоротший і найлегший шлях до мети. «Слава блаженному Богу за те, що потрібне зробив неважким, а важке – непотрібним» (Григорій Сковорода). Все геніальне – просте, звідси Свята простота. Правда задає правильний напрямок.

Натомість те, що збиває з прямого шляху на криві, покручені, заплутані стежки, називається кривдою.  

Кривда намагається збити з пантелику: Що таке «пантелик»?

Натомість правда вказує правильний життєвий шлях і робить людину шляхетною: У всякого своя дхарма, тобто шлях широкий.

Правда веде людину до відновлення зв’язку між божественним і людським, тобто веде шляхом релігії. Це означає, що справжня релігія завжди правдива, а тому позитивна, оптимістична, цілеспрямована.  

Рух до боголюдини є творчим процесом. Творячи себе, громаду і націю з власною державою, людина уподібнюється Творцю Всесвіту. Тому жест «Боголюдина» супроводжується закликом «Творимо!»

Символіка пальців і аріянський символ боголюдини. Творимо!

Наші інтереси: 

Пізнаємо основи метафізики.

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка