Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Допомагають лише активним і вдячним, або П’ять пріоритетів для постіндустріальної України

Категорія:

Досягнення успіху в будь-якій справі залежить від внутрішніх і зовнішніх чинників. Зовнішні виступають в ролі підсилювачів. Вони спрацьовують лише тоді, коли є що підсилювати. 

Проростання зерна залежить від води і тепла. Але якщо зерно не має внутрішньої сили до життя, то скільки його не поливай – нічого не виросте.

Для перетворення людини потрібно, щоб вона сама цього хотіла. Якщо нема внутрішнього прагнення, то найсприятливіші зовнішні умови нічого не дадуть. Іззовні можна отримати натхнення, добрий приклад, ідею... Але зерно оновлення має прорости в душі самої людини. 

Подібно з державою: якщо народ прагне звільнитися і створити передову державу, йому треба активно перетворюватися. Водночас треба шукати зовнішніх союзників, зацікавлених у формуванні такої держави.

Українцям дуже пощастило: в перетворенні України з московської колонії на сильну, передову державу життєво зацікавлені США. Проте зовнішня допомога успішно працюватиме лише тоді, коли Україна енергійно виконуватиме внутрішню роботу. У цій роботі можна виділити 5 пріоритетів.

1. Постіндустріальний світогляд: пізнання українським народом реального стану справ у світі, усвідомлення свого потенціалу і вольовий рух до його реалізації; готовність прийняти допомогу від США і бути вдячними за неї. Вдячність – це велика сила: на даруванні і вдячності тримається процвітання Всесвіту.

2. Громадянська самоорганізація: формування суспільства постіндустріальних громад, організація української еліти на новій світоглядній базі.   

3. Дружба з США: пізнання всього продуктивного, притаманного США, і налагодження з ними дружніх стосунків у галузях ідеології, науки, технологій, політики, законодавства, військової справи, економіки, фінансів, ділової культури, мистецтва.   

4. Культура самозахисту: вироблення засобів інформаційної і фізичної протидії московській гібридній агресії, підтримка української армії і територіальної самооборони.

5. Демографічне зростання: оздоровлення українців, різке підвищення народжуваності, сприяння молодим сім’ям, заохочення заробітчан до повернення на Батьківщину шляхом розвитку постіндустріальної економіки та внутрішнього ринку.  

Наші інтереси: 

Уточнюємо пріоритети. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ія Подолянка.
0
Ще не підтримано

Надзвичайно важливі принципи. Основоположні. Тільки як швиденько донести їх до народу?

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.
0
Ще не підтримано

Надзвичайно важливі принципи. Основоположні. Тільки як швиденько донести їх до народу?

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Думаю, що ці пріоритети можна розглядати як пріоритети АНСДП. Відтак наша робота набуває дедалі більшої конкретики.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ія Подолянка.
0
Ще не підтримано

Ігор Каганець сказав: "Але зерно оновлення має прорости в душі самої людини".

Ця фраза має право бути крилатою. Буваючи на мітингах в недалекому минулому, чула заклик від деяких ораторів кожному змінювати себе. Це були загальні фрази, запозичені у когось. Як мінятись, для чого мінятись, з чого починати?

Завдяки світлу розуміння Ігоря Каганця ми, читачі сайту НО, знаємо, що мінятись треба для побудови постіндустріальної України. Це ми маємо донести до тих, хто ще цього не знає.

Серед маси людей, які оточують нас, є такі, що чекають нашої підказки, а більшість не можуть вийти за коло матеріальних інтересів (хотілось щоб я помилилась) - я глибоких досліджень не проводила. А висловлену Ігорем думку "Зерно оновлення має прорости в душі самої людини" треба занести в золоту скарбницю філософії динамізму.

Зображення користувача Бор Крутивус.
0
Ще не підтримано

Принципи проростання зерна актуальні як для людей, так і для цілих країн! Головне підливати ті зерна які мають силу і жагу до життя і росту.

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Аналізуючи провал своєї "конголезької операції" Че Гевара писав: "Ми не можемо звільнити народ, який не хоче боротися за своє визволення".

Цитата:
зерно оновлення має прорости в душі самої людини.

Подібно з державою: якщо народ прагне звільнитися і створити передову державу, йому треба активно перетворюватися. Водночас треба шукати зовнішніх союзників, зацікавлених у формуванні такої держави.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!