Важливість: 
5

Категорія:

Допомагають лише активним і вдячним, або П’ять пріоритетів для постіндустріальної України

Досягнення успіху в будь-якій справі залежить від внутрішніх і зовнішніх чинників. Зовнішні виступають в ролі підсилювачів. Вони спрацьовують лише тоді, коли є що підсилювати. 

Проростання зерна залежить від води і тепла. Але якщо зерно не має внутрішньої сили до життя, то скільки його не поливай – нічого не виросте.

Для перетворення людини потрібно, щоб вона сама цього хотіла. Якщо нема внутрішнього прагнення, то найсприятливіші зовнішні умови нічого не дадуть. Іззовні можна отримати натхнення, добрий приклад, ідею... Але зерно оновлення має прорости в душі самої людини. 

Подібно з державою: якщо народ прагне звільнитися і створити передову державу, йому треба активно перетворюватися. Водночас треба шукати зовнішніх союзників, зацікавлених у формуванні такої держави.

Українцям дуже пощастило: в перетворенні України з московської колонії на сильну, передову державу життєво зацікавлені США. Проте зовнішня допомога успішно працюватиме лише тоді, коли Україна енергійно виконуватиме внутрішню роботу. У цій роботі можна виділити 5 пріоритетів.

1. Постіндустріальний світогляд: пізнання українським народом реального стану справ у світі, усвідомлення свого потенціалу і вольовий рух до його реалізації; готовність прийняти допомогу від США і бути вдячними за неї. Вдячність – це велика сила: на даруванні і вдячності тримається процвітання Всесвіту.

2. Громадянська самоорганізація: формування суспільства постіндустріальних громад, організація української еліти на новій світоглядній базі.   

3. Дружба з США: пізнання всього продуктивного, притаманного США, і налагодження з ними дружніх стосунків у галузях ідеології, науки, технологій, політики, законодавства, військової справи, економіки, фінансів, ділової культури, мистецтва.   

4. Культура самозахисту: вироблення засобів інформаційної і фізичної протидії московській гібридній агресії, підтримка української армії і територіальної самооборони.

5. Демографічне зростання: оздоровлення українців, різке підвищення народжуваності, сприяння молодим сім’ям, заохочення заробітчан до повернення на Батьківщину шляхом розвитку постіндустріальної економіки та внутрішнього ринку.  

Наші інтереси: 

Уточнюємо пріоритети. 

Гравець: 
Ігор Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка