Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 16
  • Переглядів: 18

Цивілізація Міжмор’я почнеться з дуальної взаємодії Українського і Англосаксонського світів

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

Українська мова має стати мовою міжнаціонального спілкування Нової Європи. Це відбудеться тоді, коли україномовне середовище стане головним джерелом передових світоглядних, організаційних і технологічних новацій постіндустріального переходу.

170425-haybude.jpg

Світів зближення. Взаємодіємо!
Світів зближення. Взаємодіємо!

Проект Міжмор’я (Intermarium) нині переважно розглядається як антиросійський оборонний союз країн колишнього «радянського табору» з перспективою творення економічного союзу.

Спільна зовнішня загроза – це серйозний об’єднуючий чинник, але створене на його основі об’єднання є механічним, а тому нестійким.

Для творення чогось органічного і довготривалого потрібні внутрішні об’єднуючі чинники, передусім спільні духовні цінності, спільна мета. Їх відсутність призводить до того, що рух до Міжмор’я відбувається «як мокре горить» – і на рівні міждержавних зусиль, і в площині «народної дипломатії».

Постіндустріальна цивілізація Міжмор’я

Для початку треба усвідомити, що Міжмор’я можливе тільки як постіндустріальний проект, спрямований на творення нової цивілізації – Нової Європи.

Натомість будь-які спроби створити ще одну бюрократичну структуру на кшталт ЄС – це шкідлива і небезпечна втрата часу та ресурсів.

Міжмор’я як вирішення глобальної кризи

Сенс цивілізаційної системи Міжмор’я треба шукати в надсистемі, тобто в розумінні глобальних процесів. Сучасна загальна криза є проявом  переходу від індустріальної до постіндустріальної формації. Відтак Міжмор’я – це вирішення глобальної кризи Великого переходу. Тому це не просто новий політичний союз, а нова цивілізація.

Геополітичні союзники

Відвертими союзниками Міжмор’я є США і Велика Британія, а з ними і весь Англосаксонський світ. Їхній життєвий інтерес полягає в тому, що Міжмор’я відсікає Західну Європу від Росії і Китаю, відтак унеможливлює формування Континентального блоку. Річ у тім, що згаданий блок – це поєднання європейських технологій з російськими ресурсами і китайською планетарною фабрикою. Загальна потужність Континентального блоку суттєво перевищує потужність США, тому є прямою загрозою самому їх існуванню.

Психологічні аспекти постіндустріального переходу

Народи є колективними істотами. Подібно до окремих людей, вони належать до певних психологічних типів. З погляду соціоніки, існує 16 психологічних типів. Між ними виникають міжтипні стосунки – від повного доповнення до гострого конфлікту.

Інтегральний соціотип українців – етико-інтуїтивний інтроверт («Миротворець», «Ватсон»), англійців – логіко-сенсорний екстраверт («Адміністратор», «Холмс»), а московитів – сенсорно-логічний екстраверт («Генерал», «Жуков»). Тому з Великою Британією і з усім Англосаксонським світом в України найкращі – дуальні стосунки, а з Московією найгірші – конфліктні.   

Солідаризм Дональда Трампа і Терези Мей

Ідеологією четвертої квадри є солідаризм (традиціоналізм) – теорія і практика збалансованої взаємодії особистості, суспільства, держави і бізнесу. Натомість перша квадра робить наголос на особистості (анархізм, пацифізм), друга вимагає домінування держави (етатизм, соціалізм), а третя – бізнесу (лібералізм, капіталізм).

У 2016 році розпочався перехід Англосаксонського світу до цінностей четвертої квадри та її ідеології – солідаризму. Найвиразнішими його проявами є прихід до влади представників 4 квадри: в США це президент Дональд Трамп («Психолог», «Гекслі»), у Великобританії – прем’єр-міністр Тереза Мей («Адміністратор», «Холмс»).

Центр постіндустріального переходу

У порівнянні з іншими країнами центрально-східної Європи (колишнього «радянського табору»), Україна має найбільш пасіонарне населення,  володіє аерокосмічними, військовими та іншими передовими технологіями, а також найбільше просунулася в таких напрямках як постіндустріальний світогляд і практика оздоровлення.

При цьому Україна є найслабшою ланкою індустріального світу з причини колосальної суперечності між величезним потенціалом і ганебною реальністю. Відтак в Україні склалися об’єктивні передумови для першого у світі системного  переходу до постіндустріальної формації. Війна з Московією виступає прискорювачем перетворень.      

Геополітика, соціоніка, постіндастріал, Гартленд

Поєднання геополітичних, психологічних і постіндустріальних тенденцій створює виключно сприятливу ситуацію для розвитку України та її прямої взаємодії з геополітичними союзниками.

Враховуючи, що Україна є Гартлендом – «серцевинною землею», творення Міжмор’я треба починати з творення Українського світу і налагодження його дуальної взаємодії з Англосаксонським світом.

Для того, щоб відбулася успішна дуалізація, необхідно, щоб дуали були самими собою, виявляли свій істинний соціотип. Якщо ж вони грають чужу роль, то не лише пригнічують свої сильні сторони, а й не дають можливість своєму дуалу їх знайти.

Відродження англосаксів

Після 60-х років 20-століття, під впливом гібридної війни Московії, народи англосаксонського світу перестали бути собою. Це проявилося у політиці мультикультуралізму, шельмування націоналізму, підтримці різноманітних меншин, паразитів і збоченців, а також зворотній расовій дискримінації, спрямованій проти WASP – білих англосаксонських протестантів.

Прихід до влади Дональда Трампа і Терези Мей знаменують повернення англосаксонського світу до цінностей свого соціотипу і відродження свого національного буття.

Український світ

Для успішної взаємодії зі своїми глобальними дуалами українці мають стати українцями. Нам необхідна рішуча українізація українців і прискорене творення Українського світу. Цей світ оснований на українській мові, адже домінуюча мова формує мислення і визначає національність.

Головною перешкодою є «Русскій мір». Він  оснований на просуванні російської мови. Відтак творення Українського світу передбачає тотальний перехід українців на застосування української мови і максимальне унезалежнення від російськомовної інформації.

Ініціатива і відповідальність

Переживаючи найгострішу загальну кризу (демографічну, економічну, політичну) і маючи найпотужніші стимули для постіндустріального переходу, Україна повинна взяти ініціативу та головну відповідальність за творення Міжмор’я. Це означає, що треба діяти цілеспрямовано і рішуче, без оглядки на можливе «пригальмовування» Польщі, Литви, Білорусі та інших потенційних членів Міжмор’я.

Мова Нової Європи

Головна ідея в тому, що Міжмор’я починається з оновленого Українського світу, тому що тільки він може продуктивно взаємодіяти з Англосаксонським світом.

Основою Українського світу є українська мова, так само як основою Англосаксонського світу є англійська мова.

Українська мова має стати мовою міжнаціонального спілкування Нової Європи. Це відбудеться тоді, коли україномовне середовище стане головним джерелом передових світоглядних, організаційних і технологічних новацій постіндустріального переходу. 

Хай Буде!


Карта англійських дослідників Роберта Макрама, Вільяма Крена і Роберта Макнійла у книжці «The Story of English», на якій схематично зображено поширення індоєвропейських мов від Середньої Наддніпрянщини.


Розселення арійців на навколишні території сформувало феномен арійської (індоєвропейської) мовної спільноти, а її первинним центром визнається Україна. Разом з високорозвиненою «мовою сонця» – Сенсаром – розносились культура і знання, що в більшій чи меншій мірі засвоювалися народами периферії (див.: Трипільська культура і українська мова).

На Україну як центр мовотворення також вказує наявність у мові дзвінкого звуку "Р", який згасає по мірі просування від Центру: у поляків він перетворюється на "Ж", французи гаркавлять (вимовляють його з натугою), а англійці його вже взагалі не вимовляють.

На Україну як центр писемності вказує майже точна відповідність між тим, як пишеться, і тим, як читається. Це й зрозуміло, адже писемність створювалась для зручної і точної фіксації промовленого. Чим далі від України, тим більше відхилення промовленого від записаного. Наприклад, всім відома така особливість англійської мови, що в ній пишеться одне, а читається зовсім інше. Подібне з російською мовою, і про це добре знають діти, яким доводиться писати диктанти: отримати гарну оцінку за диктант українською значно легше за диктант російською.

Центр і периферія, або пробудження Пульсара

Наші інтереси: 

Формуємо стратегію постіндустріального переходу. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Володимир Самотий.

Без переходу на латинську абетку українська мова не буде сприйматися англомовним світом

ВС

Зображення користувача Миро Продум.

З англомовним світом ми спілкуватимемось англійською мовою.

Українська мова - для своїх: внутрішня, бойова, магічна мова українців.

Володимир Самотий каже:
Без переходу на латинську абетку українська мова не буде сприйматися англомовним світом

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Мова поза конкуренцією, але алфавіт слід взяти латинський, тим паче що кирилиця була інформаційною диверсією.

ВС

Зображення користувача Миро Продум.

Кирилиця - це спрощена сакральна глаголиця (брахманське письмо).

Диверсія Кирила і Мефодія вже нівельована, адже їхні додатки не увійшли до сучасної української абетки, а числа ми записуємо не буквами, а цифрами. Ось тут ця історія: https://www.ar25.org/node/21267

Якщо комусь так хочеться змінити абетку, щоб втекти від Москви, то вже краще перейти на глаголицю.

Володимир Самотий каже:
Мова поза конкуренцією, але алфавіт слід взяти латинський, тим паче що кирилиця була інформаційною диверсією.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Іван Закала.

Незабаром за допомогою електронних пристроїв людина зможе спілкуватися з носіями різних мов без всяких труднощів. Головне досконало знати свою рідну мову, щоби електронний гаджет мав змогу правильно перекладати. Вивчаймо своє, рідне і все буде Okеy!

Зображення користувача Миро Продум.

Про зближення світів - Українського і Англосаксонського:

Цифрона 16
Куля
     Квадрат
            Тетраедр
Зімкнені сфери
        Розімкнені Чаші
Світів зближення
       Взаємодіємо!

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Я думаю, що станемо телепатами всі і будемо читати думки. А як буде інтерпретуватись різномов'я - то не знаю, певно в нас запрацює якийсь новий канал в тілі. Адже так контактери спілкуються з інопланетянами.
І ось, наскільки ми станемо відповідними, щоб відкрився цей клапан, тоді і станеться.
Тому боголюдиною стати зможуть не всі, а хто має той резерв, хто набув чистого розуму, без вірусів наживи, ще безумовна любов, невтручання і розуміння. Полюби все і всіх! Але стільки життєвих екзаменів нададуть, що плакати схочеться не раз. Чим вище підйом, тим складніший урок у покорі і терпінні. Треба все відпускати і прощати, позбуватись емоцій.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Ірина Чорна.

Пані Зоріно у вищих просторах немає покори і терпіння, відсутні сльози.... будь які уроки, завдання проходяться, розв'язуються з Радістю без страждань. Це повна свобода дій. Боголюдиною може планувати стати Арієць. Свідомість арійців відрізняється від людської, це зовсім інше сприйняття всього. Боголюдський рівень це ще інше сприйняття.... тому поки є страждання, можна вважати, що це досить низький простір буття. Боголюдиною може стати Той хто цього захоче.

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Додам, що покора не значить бездіяльність. Це значить- зосередження, зупинка, аналіз. Якщо поїхав поїзд, то не бігти ззаду, а прийти додому і мити підлогу, щоби відпустити емоції. Зупити творчість думок, не програмувати негативні події, краще втратити і прийняти це.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

І прямо сьогодні зранку мені прийшла думка- що мова є електрикою, а спів- електромагнетикою, а образи,картини- магнетизмом. Ось така моя видумка!

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!

Зображення користувача Володимир Самотий.

Твої дописи інколи відрізняються фантазійним виходом за межі відомого і це добре.

ВС

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Щоб було на слуху! ))

Опубліковано Миро Продум 26 Квітень, 2017 - 15:08 каже:
Кирилиця - це спрощена сакральна глаголиця (брахманське письмо).

Диверсія Кирила і Мефодія вже нівельована, адже їхні додатки не увійшли до сучасної української абетки, а числа ми записуємо не буквами, а цифрами. Ось тут ця історія: https://www.ar25.org/node/21267

Якщо комусь так хочеться змінити абетку, щоб втекти від Москви, то вже краще перейти на глаголицю.

ПІДТРИМУЮ!

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Ігор Каганець.

Два королі Гартленду, які тримають у вітанні праву руку, символізують два світи - український і англосаксонський.

Все, що робиться з власної волі, – добро!