Важливість: 
4
Центр Стартап-культури Гартленд у ФРАНЦІЇ

Радіймо, Друже! Хочеш віднайти себе, омолодитися, піднятися у Простір Волі? Знайти вірних друзів, навчатися граючись, заснувати успішний стартап? Тоді це для Тебе !   

180504zirkavparyzhi.jpg

ЦСКГ у Франції. Творимо! Зірка Вітошинська, Париж, 4 травня 2018
ЦСКГ у Франції. Творимо! Зірка Вітошинська, Париж, 4 травня 2018

Як офіційна представниця Центру стартап-культури Гартленд  (ЦСКГ), засновую його осередок у Франції.

Так підходимо до четвертого з п’ятьох етапів створення нової цивілізації у формі ЦСКГ.

Радо ознайомлю Тебе, Побратиме, з нашою чарівною діяльністю!

Запрошую до дружнього спілкування: 

Зірка Вітошинська

iwitochynsky@gmail.com

0787453235

------------------------------------

٭ Пояснення до символічної світлини «ЦСКГ у Франції — Творимо! Зірка Вітошинська, Париж 4 травня 2018» : правицею показую три пальці — аріянський символ боголюдини «Творимо!». Так підморгую «сусідній» паризькій статуї «Свобода» зі смолоскипом у простягнутій правиці (нагадуючи вітання Беламі — Bellamy salute), притаманній аріянству (лівицею «Свобода» тримає табличку з написом «IV Juillet 1776 = XIV Juillet 1789», датами, що позначають відповідно «День незалежности США» і  «День взяття Бастилії»).

Паризька статуя, яку звуть «Свобода на Лебединовому Острові» (Statue de la Liberté de l'Ile aux Cygnes à Paris), неподалік від Айфлевої вежі, дивиться на Америку. На моїй світлині — її спина, бо статую спереду, і в повному зрості можна вдало сфотографувати тільки здалека. 

Цікавий «збіг обставин»: статую поставили саме на «Лебдиновому Острові»! Бо в нас Лебідь — символ людини на шляху боголюдини: скрізь сліди аріянства...!

«Свобода на Лебединовому Острові» — одна з реплік відомого ню-йорського оригіналу «Статуя Свободи» (Statue of Liberty), славетного твору французкого скульптора Фредеріка Бартольді (Frédéric Bartholdi) за інженерським кресленням Ґюстава Ефеля (Gustave Eiffel).

Задум цей був надихнув великий шанувальник американської Конституції — французький республіканський політик Едуар де Лябулє (Edouard de Laboulaye) —, який зібрав для цього меценатів і очолив Комітет французько-американської Єдности.

Так ню-йорська «Собода, що осяює світ» (Liberty Enlightening the World) стала подарунком Франції з нагоди 100-річчя незалежности Америки.

А паризька «Свобода на Лебединовому Острові» — зустрічним подарунком 1889 року від американців у подяку французам за оригінал.

Статуя Свободи (Нью-Йорк, США)

Напис « IV Juillet 1776 = XIV Juillet 1789 » на таблиці Статуї Свободи в Парижі

Наші інтереси: 

Створити Вільну Українську Державу Міжмор’я у новому спіральному витку, спираючись на блискучих українських здобутках.

Гравець: 
Зірка Вітошинська

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка