Зображення користувача Віктор Макаренко.
Віктор Макаренко

Стартап Гартленд – четвертий етап Великого Переходу (відео)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
5 - Наша стратегія

У неділю 25 березня 2018 року в Києві відбулась 31 чергова науково-практична конференція активних прихильників світоглядного порталу Народний Оглядач. Головна тема: журнал «Гартленд» і формування стартап-культури Внутрішнього Міжмор’я.

2018-03-25-31konferenciya122.jpg

Ігор Каганець демонструє перший номер журналу "Гартленд"
Ігор Каганець демонструє перший номер журналу "Гартленд"

Конференцію відкрив головний редактор журналу «Гартленд» футуролог Ігор Каганець. Він розповів, що народження нової цивілізації передбачає проходження етапів «захоплення» – «ідея» – «проект» – «стартап» – «демос». 

Теперішня конференція знаменує перехід нашої спільноти від етапу «проект» до етапу «стартап». Стартап (початок, зерно) – це компанія з потенціалом швидкого зростання. Важливим інструментом формування нашого стартапу є журнал «Гартленд».

Слово «Гартленд» («Серцевинна земля», «Серце Землі») є синонімом Внутрішнього Міжмор’я – українського простору, з якого почнеться постіндустріальна цивілізація вищого рівня.  

Стартап «Гартленд» – це економічна структура, яка нині працює на основі моделі «економіки дарування». Проте це не виключає в майбутньому застосування двох нижчих господарських моделей – «економіки торгівлі» і «економіки інвестицій».

На основі стартапу буде сформовано демос. Демос – це політико-економічна структура, яка є провідником божественного права. З демосу постане Вільна Українська Держава, а з неї – нова цивілізація.

Слово «вільна» означає «постіндустріальна», оскільки звільнення людини з клітки «індустріальної мегамашини» є головним сенсом постіндустріальної формації. З другого боку, слово «вільна» означає «суверенна», «самостійна».


Докладніше у статті: 31 конференція спільноти Народний Оглядач: підсумки і завдання на 2018 рік   

Сайт журналу: Гартленд.укр

Наші інтереси: 

Переходимо від етапу «проект» до етапу «стартап», керуємось концентратом знань з журналу "Гартленд".

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ія Подолянка.

У промові Ігора Каганця чітко, максимально дохідливо накреслено шлях самореалізації від людини до ельфа, а також шлях переходу до нової цивілізації. Мене особливо надихає, що продуктом нашого стартапу є Світло.