Важливість: 
3

Категорія:

Будуть великі втрати, – Курт Волкер застеріг Росію від нового нападу на Україну

Путін повинен чітко усвідомлювати, що він більше нічого не отримає в Україні, сказав американський дипломат.

Якщо Росія нападе на Україну як в 2014 році, то це обернеться для неї великими втратами, так як українська армія стала значно сильнішою. Таку думку висловив спецпредставник США по Україні Курт Волкер.

"Я думаю, що дуже важливо чітко дати зрозуміти, що Росія більше нічого не отримає в Україні.

Ми сподіваємося стримати нову агресію і продемонструвати, що нинішня агресія тільки обертається витратами для Росії.

Українські військові завдяки власним зусиллям сьогодні набагато кращі, ніж вони були в 2014 році. І вони вже будуть створювати для Росії умови, коли доведеться платити додаткову ціну.

Росія не змогла б заперечувати свою відповідальність, якщо б вона почала нову агресію цього разу", – сказав Волкер.

Американський дипломат також нагадав про військову допомогу США, зокрема ПТРК "Javelin", системи по боротьбі зі снайперським вогнем, в результаті чого ЗСУ стали більш серйозно оснащені і готові успішно протистояти Росії. Він вважає можливі втрати Росії в новому бойовому зіткненні не варті того, щоб починати нову агресію проти України.

"Українські військові краще оснащені і краще здатні реагувати на російську агресію, і вона також дорого обійдеться Росії", – підкреслив спецпредставник США.

Як розповідав секретар РНБО Олександр Турчинов, Росія біля кордонів України розгорнула армію, готову до нападу. Нинішні сили окупантів на кордоні можна порівняти з тими, які були в 2014 році.

У свою чергу екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж днями пояснював, що стримує Путіна від масштабного вторгнення в Україну. Генерал сказав, що у разі нападу армії РФ НАТО розблокує свій нейтралітет і застосує силу проти російської армії, так як повномасштабний конфлікт несе загрозу і Альянсу.

Наші інтереси: 

У війні з РФ Україна має надійних союзників.

Гравець: 
Оксана Колосовська

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка