Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
246

Будуть великі втрати, – Курт Волкер застеріг Росію від нового нападу на Україну

Категорія:

Важливість: 
3

Путін повинен чітко усвідомлювати, що він більше нічого не отримає в Україні, сказав американський дипломат.

Якщо Росія нападе на Україну як в 2014 році, то це обернеться для неї великими втратами, так як українська армія стала значно сильнішою. Таку думку висловив спецпредставник США по Україні Курт Волкер.

"Я думаю, що дуже важливо чітко дати зрозуміти, що Росія більше нічого не отримає в Україні.

Ми сподіваємося стримати нову агресію і продемонструвати, що нинішня агресія тільки обертається витратами для Росії.

Українські військові завдяки власним зусиллям сьогодні набагато кращі, ніж вони були в 2014 році. І вони вже будуть створювати для Росії умови, коли доведеться платити додаткову ціну.

Росія не змогла б заперечувати свою відповідальність, якщо б вона почала нову агресію цього разу", – сказав Волкер.

Американський дипломат також нагадав про військову допомогу США, зокрема ПТРК "Javelin", системи по боротьбі зі снайперським вогнем, в результаті чого ЗСУ стали більш серйозно оснащені і готові успішно протистояти Росії. Він вважає можливі втрати Росії в новому бойовому зіткненні не варті того, щоб починати нову агресію проти України.

"Українські військові краще оснащені і краще здатні реагувати на російську агресію, і вона також дорого обійдеться Росії", – підкреслив спецпредставник США.

Як розповідав секретар РНБО Олександр Турчинов, Росія біля кордонів України розгорнула армію, готову до нападу. Нинішні сили окупантів на кордоні можна порівняти з тими, які були в 2014 році.

У свою чергу екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж днями пояснював, що стримує Путіна від масштабного вторгнення в Україну. Генерал сказав, що у разі нападу армії РФ НАТО розблокує свій нейтралітет і застосує силу проти російської армії, так як повномасштабний конфлікт несе загрозу і Альянсу.

Наші інтереси: 

У війні з РФ Україна має надійних союзників.

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Альберт Саїн.

Бачте і все ж Україну не приймуть в НАТО про що якби Курт Волкер і каже прямим текстом: "так як українська армія стала значно сильнішою"

Тобто розшифровую свою двозначність: Якщо Росія нападе на Україну як в 2014 році, то це далі я продовжую виділений текст своїми словами: "означає що Україна сама без НАТО буде давати відсіч Росії" так як українська армія стала значно сильнішою

А тому передвиборча агонія по вступу в НАТО є деякою мірою навіть і пагубною, так як Росія навіть в супереч поясненням екс-голови Служби зовнішньої розвідки України, генерала армії України Миколи Маломужа напрочуд скоріш за все і спробує маштабно вторгнутися в Україну через все той же страх що Україну наче приймуть в НАТО, чого в свою ж чергу насправді і не буде але натомість прицидент то для Росії якраз ще й як буде.. А те чи НАТО розблокує свій нейтралітет і застосує силу проти російської армії чи не розблокує то це вже геть зовсім інше питання, так як НАТО може якби деякою мірою і розпочати третю світову, по тій простій причині що Україна не є і не буде учасником військового блоку НАТО через що у Росії знову ж таки буде ще й прецидент до застосування своєї сили проти об'єднаної армії НАТО і воювати вона хто зна чи буде сама, адже ж якщо вірити ЗМІ то і Китай також лихий на Америку..

Звучить все це по дебільному, але я би це ратше назвав би як версією високого інтелекту в маніпулюванні народами.. тобто не мого типу замудрого яснобачення XDD, а того що тут настільки все заплутано що деякою мірою і справді складається таке враження що навіть державами маніпулює якась наче світова змова)))

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Федько.

Висмикувати цитати з загального тексту вельми некоректно!

Курт Волкер сказав:

" "Я думаю, що дуже важливо чітко дати зрозуміти, що Росія більше нічого не отримає в Україні.

Ми сподіваємося стримати нову агресію і продемонструвати, що нинішня агресія тільки обертається витратами для Росії.

Українські військові завдяки власним зусиллям сьогодні набагато кращі, ніж вони були в 2014 році. І вони вже будуть створювати для Росії умови, коли доведеться платити додаткову ціну.

Росія не змогла б заперечувати свою відповідальність, якщо б вона почала нову агресію цього разу".

Рекомендую звернути увагу на слова:

"Ми сподіваємося стримати нову агресію..."

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Альберте, Україна готувалася вступити в НАТО з 1992 року... І НАТО готувалося прийняти Україну в свої члени. І в Україні велася величезна робота в цьому напрямку. Але про це не писали в ЗМІ, тому що така підготовка має гриф "Цілком таємно" і широкому загалу немає жодного сенсу про це розповідати. Я знаю про багато аспектів цієї підготовки, оскільки двічі - у 1992 і у 1995 рр. - був керівником делегацій в штаб-квартиру НАТО в Брюсселі.

Організаційна діяльність по вступу України в НАТО була поступово саботована тодішнім прем'єр-міністром України Януковичем, а остаточно зірвана президентом Януковичем.

На цю тему можна було б багато чого розповісти, але існує таке поняття як секретність і строки розсекречення інформації, за порушення яких передбачені відповідні статті Кримінального Кодексу.

P.S.
А розповіді про Брюссель, фотографії з перебування в штаб-квартирі НАТО і візи у своєму службовому паспорті якось при нагоді опублікую.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Ясно, дякую.
До речі а гарно ж тоді той Кучма в 2003 р. у Керченській протоці показав москалям їхнє місце..

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Федько.

На жаль, Кучма, в той же час, віддав підготовку України до вступу в НАТО в руки прем'єр-міністру Януковичу (я передивлюся в своєму архіві матеріали того часу і планую дещо написати для НО про перші контакти з НАТО і ЦРУ 1992 - 1995 рр. як в Києві, так і в Бельгії та США).

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Федько.

Фактично (і коротко) це виглядало так...

Після перших ознайомлювально-робочих контактів з НАТО (які були здійснені в Брюселі у 1992, 1994 та 1995 рр.) та подальшому їх розвитку... Указом Президента України від 4 березня 2003 р. № 188 було утворено Державну комісію з питань реформування, розвитку Збройних Сил України, інших військових формувань, озброєння та військової техніки. Ця Комісія була створена з метою забезпечення реформування, подальшого розвитку Збройних Сил України, інших військових формувань, оснащення їх новітніми зразками озброєння та військової техніки. Крім того, до завдань комісії входило і опрацювання пропозицій щодо вдосконалення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів.

Головою Комісії було призначено Прем'єр-міністра України В. Януковича, що являлося фатальною помилкою і привело до перехоплення управління Росією.

Згідно з Цільовим планом Україна - НАТО на 2003 рік 4 липня 2003 року Президент України Л. Кучма видав Указ № 565 "Про проведення оборонного огляду".

Напередодні президентських виборів, 23 вересня 2004 року, з поста міністра оборони був усунутий генерал армії Е. Марчук (25/06/2003 - 23/09/2004)!
Замість нього був призначений О. Кузьмук (24/09/2004 - 3/02/2005; 4/02/2005 - 18/12/2007).

На президентських виборах 2004 року була здійснена спроба повного перехоплення Росією управління Україною через отруєння кандидата В. Ющенко і приведення до влади В. Януковича.
Тоді ця спроба провалилася - Ющенко не помер!

З другої спроби, на президентських виборах 2010 року, Росії вдалося зробити В. Януковича президентом України і, таким чином, перехопити управління Україною.

Міністри оборони змінювалися з космічною швидкістю і, нарешті, В. Януковичу вдалося провести на пост міністра оборони П. Лєбєдєва (24/12/2012 - 27/02/2014), офіцера, який в свій час відмовився присягати на вірність Україні і був звільнений з рядів ЗСУ!.

В. Янукович і П. Лєбєдєв остаточно зірвали входження України в НАТО!

Слід додати, що після усунення Е. Марчука з посади міністра оборони почалося знищення української армії, розкрадання і розпродаж озброєння, техніки і військового майна!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Альберт Саїн.

Та дякую в принципі ясно.
Та взагалі я то теж пам"ятаю що Україна ще давно прагнула долучитися в НАТО, але ж Росія то своє зробила і нам цього не дала зробити.
Ось і зараз так виходить що НАТО через неврегульовані у нас територіальні питання не прийме.
Але в принципі добре що хоча б допомагає нам як може..

Фанатизм псує знання!

Зображення користувача Володимир Федько.

Збройні cили України братимуть участь у навчаннях НАТО «Trident Juncture 2018».

«За сценарієм навчань, багатонаціональна коаліція НАТО проводить масштабну військову операцію зі звільнення незаконно окупованої північної частини Королівства Норвегія. Агресором виступає видумана країна «Мурінус», за обрисами якої легко вгадується наш північний сусід», – додають в Міноборони України.
***
До України для участі у багатонаціональних військових навчаннях "Чисте небо 2018" прибули літаки Повітряних сил США.

“Літаки повітряних сил США F-15C Eagles та C-130J Super Hercules прибули в Україну для участі у військових міжнародних навчаннях ClearSky2018, метою проведення яких є зміцнення миру та безпеки”.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!