Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
52

Британський уряд включив укладання торговельної угоди з Україною до своїх пріоритетів

Категорія:

Важливість: 
3

Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе привітала рішення Уряду Великої Британії включити майбутню угоду про торгівлю між Великою Британією та Україною до своїх пріоритетів на період 2018-2019 років.

Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністром Великої Британії у справах Європи та Америки Аланом Данканом під час робочого візиту до Лондона.

Говорячи за підсумками зустрічі про перспективи посилення торговельно-економічної співпраці двох країн, віце-прем’єр заявила, що Київ розраховує "максимально швидко та успішно завершити ці переговори".

Як відомо, Київ та Лондон узгодили підхід до нової угоди про вільну торгівлю, яка має замінити Угоду про асоціацію з ЄС після виходу Британії з Євросоюзу. Британська сторона ставить за мету підготувати текст нової угоди на середину наступного року.

Київ та Лондон домовилися, що на час переговорів щодо нової угоди на торгівлю з Британією будуть поширюватися норми Угоди про асоціацію з ЄС. Сторони мають погодити документ, який зафіксує цю норму.

Наші інтереси: 

Велика Британія - стратегічний союзник та партнер України. 

Підписуюсь на новини
Поширити цю сторінку: 

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Партнерство з Британією укріплюється!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!