Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
41

Армія отримає турецькі дрони Bayraktar - Порошенко (відео)

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей.

"Укрспецекспорт"  та турецька компанія Baykar Makina підписали угоду про закупівлю для Української Армії ударних турецьких дронів Bayraktar TB2, повідомив Президент України Петро Порошенко.

Угода "є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною і цілковито відповідає стратегічному курсу України до НАТО, його стандартів та відкритого світового ринку озброєння. 

"Як ми і домовлялися з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей", - підкреслив Президент України Петро Порошенко.

Водночас на базі запорізького ДП "Івченко-Прогрес", що входить до складу ДК "Укроборонпром", опрацьовується створення спільного українсько-турецького підприємства з виробництва комплектуючих до безпілотної техніки, зокрема двигунів та іншої авіоніки.

Наші інтереси: 

Важлива співпраця. Хай міцніє Українська Армія!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.

Приємно читати і бачити, як щоденно міцніють Українські Збройні Сили!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!