Важливість: 
3
80% вчителів не пройшли б тести ЗНО. Результати Буковини вражають

Буковинські вчителі склали тести, які базувалися на завданнях ЗНО, з середнім балом 7,9. Цього балу не достатньо для навчання на бюджеті.

Департамент освіти і науки Чернівецької ОДА повідомляє, що вчителі під час проходження курсів підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області пройшли випробування, яке базувалося на завданнях тестів торішніх ЗНО: з української мови та літератури, історії України, математики, хімії, географії, англійської та французької мови.

Анонімно перевірили свої знання 270 вчителів.

З них 167 – вищої категорії, 26 – І категорії, 47 – ІІ категорії та 30 спеціалістів. На 1-3 бали відповіли 4 педагоги, 67 вчителів продемонстрували результат на 4-6 балів, 150 – у 7-9 і лише 49 вчителів, тобто 18,1%, зуміли продемонструвати високий рівень знань на 10-12 балів. Загальний середній бал – 7,9.

Відтак, серед 169 вчителів вищої категорії, лише 49 показали той результат, якого вимагають від учнів, аби безперешкодно вступити на обрану спеціальність і поборотися за місце на держзамовленні.

До червня 2017 року заплановано провести ще 10 тестувань вчителів, які проходитимуть курси підвищення кваліфікації.

Наші інтереси: 

Сучасна шкільна освіта неефективна. 

Гравець: 
Оксана Колосовська
203

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка