Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 66
  • Переглядів: 78

10 причин чому діти не люблять школу

Категорія:

Світ:

Одинадцятирічний Тимофій Дрогін вважає, що головним предметом у школі міг би бути предмет, на якому б нас вчили розуміти один одного. Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти можеш навчитися чогось.

Про це він написав на WOMO. Ось, чому діти не люблять школу:

1. Вчитель

Коли ви приходите в школу, вам тут же намагаються вселити страх. Один з них — це боязнь вчителя.

2. Страх оцінки

Після першого страху розвивається страх оцінки. А потім страх покарання батьками, директором школи. У школі не дивляться на те, ким ти є, тебе судять тільки за твоїми оцінками.

3. Страх помилки

Ще один страх — це страх припуститися помилки. Школа не вчить тому, що помилятися можна і потрібно, адже тільки так ти можеш навчитися чогось.

4. Тролінг

Ще одна причина — глузування одноклассників. І часто це вина вчителів, які виставляють дітей на посміховисько, вказуючи їм, що вони роблять щось не так добре, як їхні однокласники. Для них оцінка важливіша за учня. Я ходив у дитячий клуб творчості, я навчився плести з бісеру, ліпити з тіста, робити браслети зі шкіри і багато чого іншого. І коли вихователька з мого гуртка прийшла в мою школу запропонувати майстер-клас і розповіла про мої досягнення, то завуч здивувалася: «Тимофій? Такого бути не може!».

5. Дурні тести

Ці тести, які дають на уроках, неймовірно безглузді, тому що у них немає свого варіанту відповіді. Дитина, щоб одержати хорошу оцінку, намагається вгадати одну відповідь із запропонованих, але ж у неї може бути власна думка, яку вона не може написати. Я не думаю, що настане час, коли всі будуть пам'ятати всі столиці світу, все, що написав Тарас Шевченко, квадратний корінь з п'яти. Мені здається, якщо людина чимось зацікавиться, то вона дізнається більше, ніж дитина за 10 років школи. І якщо їй знадобляться знання з інших галузей, то вона легко зможе їх здобути.

6. Обсяг домашніх завдань

Я читав, що немає ніяких доказів, що домашні завдання впливають на успішність і освіту дітей. Одного разу мені дали таку кількість завдань з англійської, що після трьох годин писання я встав і не зміг розігнути шию. Мене відвезли в травмпункт, і цілий тиждень я ходив у шийному корсеті.

7. Заборона на унікальність

У школах дуже не люблять, коли хтось відрізняється від інших. Це починається з вчителя, передається учням і залишається з ними на все життя.

8. Школа не вчить бути щасливим

Я читав, що коли Джону Леннону з The Beatles було п'ять років, мама йому сказала, що найголовніше в житті — бути щасливим. Потім він пішов у школу і його там запитали: «Ким ти мрієш стати в житті?». Він відповів: «Щасливим». Йому сказали: «Ти не розумієш завдання». На що він відповів: «Ви не розумієте життя».

9. Школа не вчить працювати з інформацією

Наприклад, я дивлюся канал на YouTube, де вчитель фізики легко і захопливо розповідає матеріал. Читання або перегляд таких ресурсів може замінити десятки нудних уроків.

10. Школа не готує до дорослого життя

Школа — це підготовка до дорослого життя. Але вона не вчить, ані як зберегти і збільшити дохід, як отримати його, ані, взагалі, як заробляти. Я вважаю, що головним предметом у школі міг би бути предмет, на якому б нас вчили розуміти один одного. Адже вміння спілкуватися — найважливіше.

Наші інтереси: 

А ви згодні? Знаю, що багато вчителів в школах ненавидять свою роботу, але при цьому не наважуються піти і зайнятися чимось іншим. Бо в школі - безпечно і надійно. Можна піти на оплачуваний лікарняний, мати найдовшу оплачувану відпустку, а через 25 років роботи в сфері освіти піти на пенсію... Молоді ініціативні вчителі не затримуються в школах. А діти люблять молодих! А старі вчителі часто принижують учнів, навішують ярлики. Вони - з минулого, з СРСР. Тоді так можна було. Вони не хочуть мінятися.  

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ми живемо в період Четвертого цивілізаційно-расового переходу, коли розпадається стара система і народжується новий світ. Наймогутнішим чинником формування майбутнього є система освіти. Її ще треба створити, оскільки сучасна освіта є головною загрозою для існування людства.

Джерело: Тотальна освіта.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.
0
Ще не підтримано

Ми живемо в період Четвертого цивілізаційно-расового переходу, коли розпадається стара система і народжується новий світ. Наймогутнішим чинником формування майбутнього є система освіти. Її ще треба створити, оскільки сучасна освіта є головною загрозою для існування людства.

Джерело: Тотальна освіта.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Андерс Фальке.
0
Ще не підтримано

Звісно, школа - це продукт індустріальної епохи, коли розуми людей підлаштовували під потреби підприємств, сьогодні корпорацій. Ця епоха завершується й торгаші називають її "кризою", бо не здатні щороку подвоювати свої безглузді прибутки.

Десь прочитав в Мережі:

"-ми змалку любимо природу, а нас замикають в чотирьох стінах в Школі;
- ми не можемо сидіти без руху, а нас в Школі примушують сидіти нерухомо;
- ми любимо творити руками, а нас в Школі примушують до теорій та абстрактних ідей;
- ми любимо говорити, а в Школі нам наказують мовчати;
- ми намагаємося зрозуміти, а нас змушують вчити на пам'ять;
- ми хотіли б шукати знання, а нам їх подають в готову вигляді.

Тому ми вчимося того, чому не навчилися б в натуральних умовах - брехати та удавати."

Адольф Фер'єр (Швейцарія).

P.S. Перекладаємо уважно.
Дитина, щоб одержати хорошу оцінку, намагається вгадати одну відповідь із запропонованих, але ж у неї може бути власна думка, яку він не може написати.

Миролюбність і озброєність!

Зображення користувача Ірина Новиченко.
0
Ще не підтримано

Основна біда сучасної школи - уніфікація. Немає різниці у вихованні хлопчиків і дівчаток, холериків і меланхоліків, майбутніх брахманів, кшатріїв і господарників. Вірусом уніфікації заражена і система зовнішнього незалежного тестування, яку я вважаю жахливим ударом по психіці наших дітей, їхніх батьків і вчителів.