Зображення користувача Ігор Каганець.
Ігор Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

8 чинників, які об’єднують мережу демосів АНСДП і республіки Міжмор’я

У попередніх статтях ми обговорили світогляд, ідеологію та організаційну модель Аріянської Національно-Солідаристської Демосократичної Партії як першого паростку постіндустріальної цивілізації. Досягнутого рівня розуміння досить для того, щоб почати створення демосів.

1709013pazly.jpg

Творимо і об’єднуємо!
Творимо і об’єднуємо!
Попередні статті: 

Без ручок і блокнотів

Творення і об’єднання демосів можна робити навіть без наявності комп’ютерів та Інтернету. Система настільки проста, що всю необхідну інформацію можна тримати в голові. Справді, адже для розуміння аріянства і спілкування групи засновників з 5–20 осіб не потрібно не те що комп’ютерів, а навіть ручки з блокнотом. Проте якщо демос матиме власний сайт на платформі Intermarium Institute, то це буде значно цікавіше, солідніше і зручніше.

Таким чином, сотні і тисячі прихильників ідеї постіндустріального суспільства можуть хоч зараз починати самоорганізацію на основі демосократичної моделі. Ця модель проста і зрозуміла тому, що є сучасною реалізацією традиційного для України копного права, а також козацької моделі (яка, до речі, була спробою відновлення копного права).   

Але як підтримувати єдність новітнього козацтва? Перерахуємо чинники, які сприятимуть цілісності АНСДП і всього руху за постіндустріальний перехід. Водночас це завдання, які нам треба виконати.  

1. Відичний, або аріянський світогляд

У назві партії застосовуємо слово «аріянський», а не «арійський», тому що перше слово робить наголос на світоглядно-релігійних аспектах, натомість друге – на расових. Аріянство (аріохрестиянство) – це світогляд знань (відання, від) і самовдосконалення. Аріянська філософія (систематизований виклад аріянства) називається Динамізм (по-давньому – Динамістичне монархіанство).

Спільний світогляд і спільні практики саморозвитку (релігія) – це найголовніший чинник єдності. Значна частина аріянства викладена у книзі «Арійський Стандарт» (2014) і великій кількості статей метафізичного спрямування на сайті «Народний Оглядач».

Наступне завдання – створення спеціалізованого сайту з філософії динамізму, розробка лаконічного катехизму та короткого викладу (кредо) для усної проповіді. Так що роботи багато.     

2. Ідеологія Національного Солідаризму, або Республіканізму

У широкому сенсі, ідеологія – це світогляд, пристосований до практичного використання. У нашому випадку йдеться про суспільно-політичну ідеологію, спрямовану на побудову гармонійного суспільства. Ця ідеологія називається Національний Солідаризм, або Республіканізм. Її основою є уявлення про те, що носієм суверенітету є народ як етносоціальний організм.

Народ може перебувати як у формі аморфного бездержавного етносу, так і у формі структурованої нації з власною державою. Найкращою формою державного правління є республіка («спільна справа»). Органи влади формуються знизу доверху на виборній основі. Правом голосу володіють відповідальні громадяни. Всі громадяни рівні перед законом.  

3. Демосократія – технологія самоорганізації демосів

Важливим чинником єдності є визнання спільних «правил гри»: принципів і законів. Головним законом АНСДП і майбутньої постіндустріальної республіки є оригінальна технологія самоорганізації. Ми її називаємо Демосократія, тобто «влада демосів».

Річ у тім, що носіями влади у демосократичній республіці є не окремі громадяни, а демоси – самокеровані спільноти персонально знайомих людей чисельністю від 5 до 105 осіб.

Первинними демосами є рої чисельністю від 5 до 20 осіб (весь рій є демосом). Рої можуть об’єднуватися в сотні, полки, коші і гетьманат (республіку). Чисельність сотенного, полкового, кошового та гетьманського демосів становить від 20 до 105 осіб - див. Метрика демосів.

Демосократична республіка має динамічне громадянство: громадянами вважаються члени сотень. Тобто для набуття громадянства треба бути членом рою, а рій має входити до сотні. Людина, яка не належить до жодної сотні, не є громадянином, проте може мати статус підданого (з правом постійного проживання) або гостя (з правом тимчасового проживання).

Кожен підданий при бажанні може стати громадянином республіки: для цього йому треба увійти до рою (вже існуючого або новозаснованого) і увійти з цим роєм до сотні (вже існуючої або новозаснованої), яка належить до республіки. Відтак громадянство республіки надається або скасовується не безликою бюрократичною машиною, а отримується автоматично на підставі фактичної належності до республіки.

За цим самим принципом формується членство в АНСДП. Для набуття членства в партії треба стати членом рою, а рій має приєднатися до існуючої сотні або заснувати нову сотню разом з іншими трьома чи більше роями.   

4. Спільний інформаційний простір

Таким простором є сайт «Народний Оглядач» і мережа сайтів Intermarium Institute. Це простір змістовного спілкування, під час якого ми навчаємось, вдосконалюємось, розкриваємось, самовиражаємось, знаходимо друзів і однодумців. Публікуючи власні тексти і коментуючи тексти інших авторів, ми показуємо свій потенціал і напрацьовуємо авторитет. Так формується духовно-організаційне ядро нового суспільства.     

5. Спільний егрегор

Егрегор – це психоенергетичний банк, який формується думками та емоціями спільноти. Головним засобом формування спільного егрегора, а також піднесення у простір безпеки та позитивних подій, є технологія «Живе Слово».

6. Спільна символіка

Символіка – це концентрований світогляд. Для використання цього об’єднуючого чинника нам треба активніше просувати нашу символіку: зображення, одяг, сувеніри тощо. Для цього починаємо створення дизайнерського бюро АНСДП «Одяг Сили».

7. Спільна фінансова система і спільний ринок

Важливим об’єднуючим чинником є доступ інвесторів НО до внутрішньої ігрової енергії (Галії). Це дає можливість ухвалювати спільні рішення згідно зі своєю часткою, голосувати за публікації, обмінюватися переказами, а також купляти і продавати товари за гали на Ярмарку – нашому внутрішньому ринку.    

8. Спільна антитеза

Як відомо, гарним засобом консолідації є спільний ворог. АНСДП – це теза, спрямована на формування постіндустріальної цивілізації Міжмор’я. Відтак в ролі антитези виступає сучасна індустріальна формація, геополітичним проявом якої є Континентальний блок.

У ширшому плані, об’єднуючою антитезою, яку ми долаємо, є зовнішні брехня і невігластво, а також наші власні недосконалості.

Висновок

Ми вже накопичили достатньо знать для того, щоб кожний прихильник ідеї постіндустріального переходу почав нести ці знання в суспільство і творити осередки нової цивілізації – демоси. Для того, щоб увесь цей рух підтримував внутрішню цілісність, маємо достатньо сформовані світогляд, ідеологію і технологічне забезпечення.

У цій статті описано 8 чинників єдності. Якщо бачите інші – пишіть у коментарях! 

Продовження: Як зробити АНСДП успішним цивілізаційним проектом

Наші інтереси: 

Переходимо до формування прототипу постіндустріального суспільства. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи