Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

20 березня – Міжнародна демонстрація в Києві на підтримку здоров'я, волі та конституції

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Сьогодні мільярди людей зазнають порушення всіх можливих базових прав та свобод людини, примус до медичних втручань, тоталітаризм владних структур. Наш справжній  ворог – не якась зовнішня сила, а кричуща слабкість та боягузтво суспільства. Зовнішні обставини – це лише прояв того, що ми із себе представляємо.

210317demonstraciyaprotykoronavirusnyhobmezhenuberlini1serpnya.jpg

Демонстрація проти коронавірусних обмежень у Берліні 1 серпня 2020 року
Демонстрація проти коронавірусних обмежень у Берліні 1 серпня 2020 року

Чужорідні суб'єкти продукують нові й нові зручні їм правила, а ми підкорюємось їм. Так хто ми? Бездушні тіла, підвладні страху та примусу, чи людські божественні створіння з волею та розумом? Годі мовчати, відсидітися у стороні не вийде. Яким буде наше майбутнє, залежить тільки від нас!

Міжнародний протест у Києві #wewillallbethere відбудеться на Михайлівській площі у суботу, 20 березня, з 12 до 17 години.

Всеукраїнський рух "Захист Здоров’я Нації" за участі рухів "Права Людини та Здоров'я Нації", "Стоп Фейк Пандемія" запрошує всіх вільних інтелектуальних людей, громадян, приєднатись до міжнародного раллі за свободу.

Демонстрації відбудуться у понад сотні країн, зокрема: 

 

Наші інтереси: 

Люди розуміють, що рік тому розпочалася глобальна афера, яка може закінчитися для людей несвободою і тотальним цифровим контролем. За рік, який минув з часу оголошення пандемії "страшного смертоносного вірусу" людей видресували носити маски, де треба і не треба (як атрибут покірності), підготували до масової вакцинації, зобов'язали робити безглузді ПЛР-тести, щоб кудись поїхати, або в разі хвороби, щоб раптом ця хвороба не виявилася "страшним смертоносним" ковідом. Людей готують до "нової нормальності" наче по якомусь загальному плану, і влада України мавпує кожний крок, що роблять в Європі, та займається імітацією бурхливої діяльності у "боротьбі" з ковідом, смертність від якого – менш як 1%.

В тему: 
Український юрист об'єднує зусилля з німецькими спеціалістами у розслідуванні коронавірусної істерії"Скоро взагалі не буде кому хворіти", – вірусологВідтепер про інфекційні хвороби не збирається статистика. Головна інфекційна хвороба – ковідCOVID-19 виявився величезним обманом, здійсненим ЗМІ – The Washington Times (США)«Масштабна афера»: нардеп від Слуги народу назвав пандемію Covid-19 «змовою корпорацій»Ковід розчохлив розумову безпорадність людей – доктор КауфманНімецький чиновник «злив» звіт, що викриває коронавірусне шахрайство: «Це був глобальний фальшивий переполох»Міністерство внутрішніх справ ФРН найняло вчених для нагнітання істерії та жорсткого локдауну – Welt am SonntagМіжнародний кримінальний ковід-трибунал ближче, ніж здається – Райнер Фюльміх (Reiner Fuellmich), Німеччина«COVID-19: велике перезавантаження». Мріями про цифровий концтабір поділився доктор Шваб
Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Влада потребує народної підтримки для протидії пресу глобальних корпорацій.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Бор Крутивус.

Треба їхати, мають бути всі хто можуть бути!

Критикуєш - пропонуй, пропонуєш - дій, дієш - відповідай за наслідки.