Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

2 травня в Одесі відбувся марш захисників, організований Нацкорпусом

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Разом з іншими організаціями Національний Корпус провів в Одесі Марш захисників Одеси на честь річниці подій 2 травня 2014 року. Тоді, попри підтримку продажних силовиків та наявність зброї, кремлю не вдалось реалізувати в Одесі сценарій зі створення псевдореспубліки. Завдяки патріотам, які захищали українську Одесу, проросійські сили зазнали поразки. 

У Марші захисників Одеси взяло участь понад дві тисяч учасників, серед яких представники Національного Корпусу, активісти ветеранських і громадських організацій та патріотично налаштовані одесити, повідомляє сайт Національного Корпусу.

Учасники Маршу захисників від Соборної площі пройшли центральними вулицями міста. На Дерибасівській відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки патріотам Ігорю Іванову та Андрію Бірюкову, яких 2 травня 2014 року в центрі міста на вул. Грецькій розстріляли бойовики. 

Біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбувся мітинг.


Фото: сайт Національного Корпусу

Лідер Національного Корпусу Андрій Білецький переконаний, що для кожного українця 2 травня – це перемога, хоча і з жертвами, бо така її ціна.


Андрій Білецький. Фото: сайт Національного корпусу

«2 травня Росія намагалась криваво захопити українську Одесу. Для мене особисто, цей день – лакмусовий папірець громадянина. Для ворогів 2 травня – траур, але траур не за тими, хто загинув, а за тим, що Одеса не перетворилась на псевдореспубліку за аналогом «ЛДНР». Для кожного українця 2 травня – це перемога. Складна і безумовно з жертвами, яким ніхто не радіє. Але така ціна перемоги й миру. В цей день Одеса залишилася Україною. Ми повинні сказати прості слова до північних сусідів, які мріють повернути Одесу: Вас тут не чекає нічого, крім гробів. Одеса була українською, є і такою залишиться!», – наголосив Білецький.

Фото: сайт Національного Корпусу

Безпосередній учасник подій 2 травня 2014 року в Одесі Анатолій Чумаков пригадує:

«Тоді я був ще достатньо юним, надягнув не себе прапор і пішов на Соборну площу. Проїжджаючи через Олександрівський проспект, я вже бачив озброєні загони тітушок, які були проплачені Росією, між тим, у нас, патріотів, ніякої зброї не було, адже ми зібрались на мирний марш. Ігор Іванов – був справжнім одеситом, який любив своє місто. Я на своїх очах бачив, як Ігоря несли в крові. Наші опоненти були озброєні і поліція була на їхньому боці, а нас неозброєна меншість. Однак, у той момент у центр міста з’їхалась велика кількість різних одеситів, яких об’єднувала любов до України. Попри це, тоді ми знову не довели справу до кінця, що нині дає можливість проросійським силам знову піднімати голови в українській Одесі. Відтак, гуртуймося, щоб остаточно знищити внутрішніх та зовнішніх ворогів України!».

Наші інтереси: 

Пам'ятати 2014 рік. Пам'ятати, чим є для українців Росія. Знати, що Україна їй не дає спокою, і Росія буде продовжувати вести гібридну війну проти України. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Замовляємо хлопцям і дівчатам футболки з трипільською свастикою і драконами. Хай нам щастить!

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Юлія Гаркуша.

Українці завжди будуть вдячно схиляти голови перед мужніми героями, які зберегли для України цю «морську перлину»)

Одеса

Місто душевний побачило злом…
Травень злетів на Соборку
Градом каміння, потовченим склом,
Криком брутального ворку.

Грецька заповнилась димом ураз
Втиснута у барикади…
Кривди Одеса взнавала не раз,
Тільки без підлості й зради.

Свій «триколор» підняла чужина
Десь на хвилину, бо зразу
Натовпом хлинула вся площина,
Вимести з міста заразу.

До Куликового поля – чимдуж,
Кров’ю заливши дороги,
Рецидивісти добрались всутуж,
Втративши всі остороги…

Блимають в храмі молебні вогні,
Поминки правлять і месу…
Звісно, все так не забудеться – Ні!
Їм не скорити Одесу!…

Чумак Катерина

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

Ще одна героїчна сторінка історії України.

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !