Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 7
  • Переглядів: 7

10 головних звичок селф-мейд мільйонерів: позитивне мислення + спорт – основа всього

Американський дослідник Томас Корлі назвав десять звичок селф-мейд мільйонерів. Корлі присвятив вивченню звичок, мислення й поглядів багатих людей п'ять років.  

За п'ять років він поспілкувався з більше ніж 177 успішними людьми і навіть ввів термін «звички багатіїв», без яких, на думку Корлі, досягти успіху і великого заробітку просто неможливо.

Пропонуємо вашій увазі 10 звичок мільйонерів.

1. Читання

Більше 88% багатих людей щодня виділяють мінімум півгодини час для читання книг. Варто відзначити, що літературу вони обирають не розважальну, а освітню: біографії, історичні нариси, мотиваційні книги.

2. Спорт

Практично кожна успішна людина щодня знаходить час на спорт. Це може бути біг, фітнес, банальна зарядка, але фізичні навантаження - невід'ємна частина їх життів. Це корисно не тільки для тіла, але і для розуму, оскільки підвищує енергію і дарує натхнення.

3. Спілкування з успішними особистостями

Селф-мейд мільйонери спілкуються з такими ж успішними людьми, які мають позитивні погляди на життя, виділяються цілеспрямованістю і ентузіазмом. Крім того, вони уникають людей з негативним мисленням, оскільки вони не здатні досягти успіхів.

4. Переслідування власних цілей

Багаті і успішні завжди самостійно ставлять перед собою цілі, не орієнтуючись на думку інших. Це дає можливість перетворити роботу в задоволення, адже це і є секретом успіху.

5. Ранній підйом

Часто успішні люди прокидаються на 2-3 години раніше робочого дня. Це допомагає справлятися з непередбаченими ситуаціями і дарує відчуття контролю над життям. Крім того, таким чином вдається реалізовувати всі заплановані справи.

6. Кілька джерел доходів

Заможні люди завжди мають кілька джерел доходів, оскільки це забезпечує постійний прибуток. Крім власного бізнесу, вони часто здають нерухомість або беруть участь у чужому бізнесі.

7. Наставник

Старший товариш, який може допомогти, підказати і вберегти від великих помилок - є у кожної успішної людини.

8. Позитивне мислення

Успіх приходить тільки до позитивно налаштованих людей. Вони завжди вірять у краще і не дуже засмучуються через невдачі. Позитивні люди завжди бачать можливості і користуються ними по максимуму.

9. Вихованість

Успішних людей завжди виділять манери і етикет. Вони знають як себе треба поводити, як правильно складати листи, як знайомиться з людьми, як одягатися і багато іншого.

10. Допомагають іншим

Селф-мейд мільйонери завжди допомагають однодумцям досягти успіху. Це пов'язано з тим, що допомагаючи іншим, вони самі рухаються до добробуту. Крім того, вони часто створюють команду, разом з якою працюють над досягненням спільної мети.

 

Джерело.

Наші інтереси: 

Позитивне мислення  - першооснова всього!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи