Аватар пользователя Олена Каганець
Олена Каганець
  • Visits: 0
  • Хиты: 0

Google i Facebook постануть перед судом через секретну угоду

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Медіакомпанія зі штату Західна Вірджинія, США, подала в суд на «Гугл» і «Фейсбук» через те, що їхні неконкурентні методи «загрожують зникненню місцевих газет по всій країні».

Компанія HD Media володіє декількома друкованими виданнями, в тому числі The Herald-Dispatch, Charleston Gazette-Mail, Wayne County News. 29 січня HD Media подала позов (Redacted).pdf до федерального суду з проханням визначити, чи порушують дві компанії Кремнієвої долини антимонопольне законодавство, пише Велика епоха

У позові йдеться, що «Гугл» незаконно використовував монопольний вплив на ринку цифрової реклами, через що газети не змогли конкурувати й втратили основне джерело доходу.

Компанія також стверджує, що «Гугл» і «Фейсбук» «незаконно вступили в змову з метою антиконкурентної поведінки» й уклали секретну угоду під назвою «Синій джедай».

Подробиці угоди вперше розкрилися, коли десять генеральних прокурорів США подали в суд на «Гугл» в грудні минулого року. Компанію звинуватили в численних порушеннях федерального і державного антимонопольного законодавства, а також законів про захист прав споживачів.

Як пише The Wall Street Journal, вони бачили невідредаговану версію цього позову. Генеральні прокурори десяти штатів на чолі з Техасом заявили, що «Гугл» і «Фейсбук» досягли угоди у вересні 2018 року. «Фейсбук» погодився не конкурувати з інструментами інтернет-реклами «Гугл» в обмін на особливі умови.

У позові HD Media йдеться, що газети не тільки Західної Вірджинії, а й усієї країни зіткнулися з «справжнісінькою загрозою своєму існуванню» в результаті такої поведінки з боку техногігантів.

Також позивач стверджує, що монополія «Гугла» створила нерівні умови для конкуренції за прибуток від інтернет-реклами. Компанія вдається до численних злиттів і поглинань, щоб досягти контролю над ринком.

«Газети поступово втрачають здатність фінансово підтримувати свої відділи новин через падіння рівня доходів. Зміст друкованих видань вимагає великих витрат, але газети представляють величезну цінність для їх спільнот».

Також в позові зазначається, що для стійкого місцевого відділу новин потрібна фінансова свобода, а також можливість наймати й утримувати журналістів.

HD Media домагається судової ухвали, в якій буде зазначено порушення закону цими компаніями, а також накладено заборону на подібні дії надалі. Крім того, позивач вимагає відшкодування за заподіяну шкоду.

Наші інтереси: 

Розуміти, що все до того йде. Глобалісти намагаються створити світ, у якому будуть тільки ІТ-гіганти та слухняні маси. Жодних місцевих газет, жодних бізнесів і середнього класу! В той час, як малий і середній бізнес потерпав або ж банкрутів, ІТ-гіганти збільшили свої прибутки до $8 трильйонів під час шахрайської «пандемії».

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Подарунок на Різдво – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017) для нових прихильників AR25.ORG

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...