Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Вакциновані від COVID-19 можуть поширювати "страшний" Дельта-штам

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

 Центр з контролю та профілактики захворювань США (CDC) знову наполягає на носінні масок всім, незалежно від того, вакциновані вони чи ні. Відзначається, що вакциновані особи, інфіковані штамом Дельта, можуть поширювати вірус так само легко, як і невакциновані люди. 

"Вся країна у полум'ї. Covid-19 зростає в усіх штатах", – лякає Алі Мокдад, професор з глобального здоров'я (professor of global health) Вашингтонського університету. "Ми знаємо, що маски працюють, і вони працюють проти всіх варіантів, які утворив цей вірус. Якщо ми ними будемо користуватися, вони врятують життя, збережуть засоби до існування та завадять закриттю економіки", – цитує професора  NBC News. 

Американців лякають "нищівною четвертою хвилею зараження, що охоплює країну", розповідають про "випадки зростання у кожному штаті" і що "госпіталізації зростають у штатах з низьким рівнем вакцинації, таких як Міссурі, Арканзас, Міссісіпі та Флорида".

Мокдад каже, що носіння масок незалежно від статусу вакцинації може захистити всіх, що дельта-варіант має вищу здатність передаватися. А CDC має "нові докази" того, що повністю вакциновані особи, які заражаються цим варіантом, хоч і в рідкісних випадках, але можуть поширювати вірус так само легко, як і невакциновані особи.

Директор CDC Рошель Валенскі каже, що новий "страшний" дельта-варіант вимагає оновлення їхніх рекомендацій (тобто тримайте, американці, масковий режим знову, хоч ви й вакцинувалися!)

Доктор Картик Черабудді, лікар-інфекціоніст та епідеміолог з Університету Флориди, сказав, що CDC мав рацію, що змінив свої вказівки – тобто що знову вводить масковий режим для всіх. У міру подальшого розвитку пандемії громадськість повинна бути готова до внесення інших змін, якщо це необхідно, зазначив Черабудді.

Валенскі каже, що є приклади, коли повністю вакцинована людина має позитивний результат на наявність вірусу і що навантаження на організм вакцинованої людини аналогічне навантаженню на організм інфікованої невакцинованої від COVID-19 людини.    

Деякі повністю вакциновані люди, які інфікуються дельта-варіантом, можуть бути дуже заразними, що потенційно загрожує маленьким дітям та  людям з ослабленим імунітетом та невакцинованим. Тобто вони прозоро натякають, що тепер діти будуть вакцинуватися. 

CDC включило у перелік своїх рекомендацій, що всі учні, починаючи від садочка і до 12 класу повинні носити маски, коли повернуться до навчальних класів на новий навчальний рік.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що якщо привчити людей носити маски, ковідопаразити потім можуть привчити цих людей робити ще більш безглузді речі. Розуміти, що сценарій нагнітання істерії та страху з дельта-штамом, повторюють. Задуматися про доцільність вакцинації, якщо вона не захищає від "ще страшнішого" дельта-штаму. Знати, що наступного року буде ще не один штам і будуть вимагати вакцинуватися і продовжувати носити маски та "зберігати соціальну дистанцію", дресувати людей прийняти нову "нормальність".

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...