Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Індонезії від COVID-19 масово помирають вакциновані лікарі

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

З підозрою на COVID-19 померла і головна дослідниця вакцини Sinovac Новілія Сьяфрі Бахтіяр. Індонезійська лікарняна асоціація повідомляє, що близько 95% медичних працівників у країні отримали дві дози вакцини Sinovac. Станом на червень 2021 року в Індонезії помер 131 медичний працівник, у липні – 50 медичних працівників. 

Місцеві фахівці ставлять під сумнів ефективність Sinovac, хоча влада країни в летальних випадках звинувачує штам Дельта коронавірусу, а не саму вакцину, пише місцеве видання Abc.net.

Як повідомляє CNN з посиланням на індонезійські ЗМІ Новілія Сьяфрі Бахтіяр, ймовірно, була вакцинована вакциною від Sinovac, оскільки місцеві видання пишуть, що її смерть (та інших вакцинованих медпрацівників) "ставить під сумнів ефективність вакцини, яка широко використовувалася в Індонезії".

 

Наші інтереси: 

Стежити за подіями навколо вакцинобезумства і розуміти, що експеримент, який проводиться над людьми, має погані наслідки.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Як то кажуть люди: "За що боролися, на те й напоролися!"

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Офіційна медицина відверто показала свою антилюдську спрямованість. Раніше це приховувалося.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Так, офіційна медицина все більш відверто показує свою спрямованість на отримання грошей, в тому числі, і аморальним шляхом. Наприклад, спричиняючи смерть людей.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Костянтин Струк.

Ну так кажуть, що після щеплення людина хворіє, бо вірусний носій присутній в організмі, але ослаблений, тому людина хворіє у легкій формі. От лише складається враження, що зараз усі профільні відділення перепрофілювалися у ковідні - або, принаймні, залежать від ковідних боксів. І якщо людині вилікували пневмонію - далі вже не лікують. Хоч у кожному випадку по-своєму, думаю.

Поки дихаю - сподіваюсь!

Зображення користувача Микола Стригунов.

Справа в тому, що призначення всіх антковідних вакцин - блокувати генетичну модифікацію людини вірусами, в першу чергу, а в другу чергу - послаблювати здоров'я людини. Таким чином, людина втрачає свій зв'язок з біосферою, і перетворюється на дитину диявола. Саме тому і є отаке шалене прагнення дітей дивола вакцинувати всіх людей, попри все.

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зображення користувача Олена Каганець.

Повністю згодна!