Олена Каганець's picture
Олена Каганець

Чому у Трампа вкрали перемогу на виборах? – Канал глибинної політики: блог Павла Кириленка

Категорія:

Спецтема:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Трамп – людина, яка зробила збій в системі, де владу між собою почергово змінювали по суті дві різні голови одного тіла, одного єства. Всі чудово знали, що конкуренція і боротьба між республіканцями та демократами у США є лише виставою на публіку, а насправді за ними стояла одна і та сама система, де вийти поза її правил та алгоритмів було неможливо.

210111pavlokyrylenko-2.jpg

Павло Кириленко (м. Одеса)
Павло Кириленко (м. Одеса)

І от Трамп став саме тим президентом, який почав ламати цю систему і доводити, що можна бути незалежним політиком, йти своїм шляхом всупереч диктату її залаштунків. Можна, звичайно, посперечатися, що поганого у системі, яка не дозволяє особистостям брати над нею гору? Але річ у тім, що головне завдання тої системи змінити людську подобу та її природу.

Якщо ти захищаєш традиційні цінності, розвиток індивідуальності, реальну свободу людини – ти її ворог. Бо цінності цієї системи – це новий трансгендерний дегенеративний вид людини, який виховують за допомогою ЛГБТ-пропаганди та мультирасової політики. Всі державні інституції сьогодні у США та ЄС поставлені на виконання цього завдання, і хто дозволяє собі суперечити цій політиці – одразу зазнає цькування зі всіх сторін. 

Про це та інше розповідає Павло Кириленко – дивіться відео:

Наші інтереси: 

Розібратися в ситуації, що склалася в США. 

Підписуюсь на новини

Comments

Ігор Каганець's picture

Перший український політик, який відверто і чітко висловився на підтримку Трампа. Можливо, є ще політики, які це розуміють, проте вони не мають сміливості про це сказати.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Андрій Ясун's picture

Дійсно! Все толково і доступно пояснив. А іншим ніби пороблено. "Німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть". Читаю, слухаю багатьох і диву даюся, задаючись питанням: що з ними? Вони хіба не здатні побачити правду?

Si vis pacem, para bellum

Микола Стригунов's picture

Щоправда, щоб зламити отаку систему, треба бути найсильнішим Сином Божим...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!

Зірка Вітошинська's picture

Цікаво, що цим "білим круком" став одесит. До нього напевно підтягнеться багато люду, якого, до речі, доведеться просікати...

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !