Polish translation unavailable for Експеримент «Діамантова принцеса»: ризики від коронавірусної хвороби COVID-2019 перебільшені в багато разів.

Comments

Рамес Веселий's picture

Quote:
прояви хвороби виникають у 20% заражених коронавірусом

цікаво, що чомусь виходить, що відсоток 20% не залежить від віку ? 60+ дає ті самі 20% ?

Я не меч, я тримаю меч.

Ігор Каганець's picture

Якщо в популяції половину складають діти та молодь, то прояви хвороби виникнуть у 10% популяції, а смертність становитиме 0.1% - як у звичайного сезонного грипу.

Рамес Веселий wrote:
Цитата:<blockquote class="bb-quote-body">прояви хвороби виникають у 20% заражених коронавірусом</blockquote>

цікаво, що чомусь видодить, що відсоток 20% не залежить від віку ? 60+ дає ті самі 20% ?

Все, що робиться з власної волі, - добро!

Ігор Каганець's picture

Круїзні кораблі часто є сприятливими для спалахів інфекційних захворювань через їх замкнене оточення, контакт між мандрівниками з багатьох країн та обмін екіпажами між суднами. На "Diamond Princess" зараження значною мірою сталося серед пасажирів до введення карантину, тоді як зараження екіпажу досягло піку після карантину.

Результати тестування пасажирів та екіпажу на борту "Diamond Princess" продемонстрували високу частку (46,5%) безсимптомних інфекцій на момент тестування. Висока частка безсимптомних інфекцій може частково пояснити високий рівень зараження серед пасажирів та членів екіпажів.

Вірус SARS-CoV-2 було виявлено на різних поверхнях у каютах як симптомних, так і безсимптомних інфікованих пасажирів до 17 днів після того, як каюти були звільнені на "Diamond Princess".

Public Health Responses to COVID-19 Outbreaks on Cruise Ships — Worldwide, February–March 2020

Все, що робиться з власної волі, - добро!