Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 7

99,2% італійців, які вмерли «від коронавірусу», мали іншу патологію – особливості національної статистики

Категорія:

Світ:

Вони хворіли нирковою недостатністю, діабетом, деменцією, мали проблеми з серцем тощо. 48,5% померлих мали три і більше з перелічених захворювань. Нагадало американський жарт про 106-річного хронічного алкоголіка з трьома інсультами, який на швидкості 105 миль на годину в'їхав в стіну і вмер від грипу, бо був не щеплений.

На це звернув увагу Захар Мілютін на своїй сторінці у Фейсбук.

Висока італійська смертність пояснюється ще й тим, що там кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер, зауважує він.

А загалом найнадійнішим статистичним методом було б порівняти загальну італійську смертність за аналогічний період минулих років з цьогорічною. Якщо різниця не суттєва, тоді можна сміливо стверджувати, що істерія роздмухується за рахунок померлих від діабету та інсульту.

Ось офіційний звіт італійських посадовців від здоров'я щодо коронавірусу від 17.03.2020.

Особливо цікавою є ця сторінка:

Bloomberg теж наводить італійський звіт про те, що 99,2% померлих в Італії "від коронавірусу" мали серйозні супутні захворювання, як то проблеми з серцем, нирками тощо. Лише 0,8% від загальної кількості померлих не мали попередньої патології.
Також пишуть, що середній вік померлих склав 79 з половиною років. Серед 2,5 тисяч померлих, людей у віці менше 50-ти років нарахували аж 17.


Додатково:

Понад дві третини (68%) померлих хворих жили в Ломбардії – першому епіцентрі спалаху коронавірусу в Італії. Ще 25% смертельних випадків сконцентровані у сусідніх північних провінціях – Емілія-Романья, Венето, Лігурія, П'ємонт, Венеція.

Середній вік зареєстрованих хворих на коронавірусну інфекцію в Італії – 63 роки, тобто половина італійців, хворих на COVID-19, старша за 63 роки. Середній вік померлих хворих – 80 років (82 роки у жінок, 79 – у чоловіків). Наймолодшому італійцеві, померлому від COVID-19, був 31 рік, найстаршому – 103 роки.  

Під час госпіталізації 84% пацієнтів отримували антибіотики, 31%  кортикостероїди (які дуже пригнічують імунітет), 53% противірусні препарати (також підривають імунітет). У 18.6% випадків хворим давали препарати всіх трьох груп. В Італії померлими від коронавірусу вважаються всі, у кого вірус був виявлений за життя або після смерті в цій країні, на відміну від багатьох інших, проводяться посмертні тести на COVID-19. Джерело.


Чому стільки померлих? Причина – у зруйнованій медичній системі Італії. Те, що я спостерігаю зараз, – якийсь апофеоз маразму. Нами керують люди, які абсолютно не розуміють, що коять. Або ж прекрасно розуміють і знають свою ціну. Компетенція керівників вкрай низька. Навіщо потрібні гумові рукавички? Навіщо ці маски? Рукавички шкідливо діють на природний захисний бар’єр шкіри. У нас дуже розумна шкіра! Маски – взагалі смішно! Життя під замком вб’є більше, ніж коронавірус. Хоча, можливо, це і є мета. Ми ж знаходимося по той бік абсурду! Безпосередньо від коронавірусу в Італії вмерло троє людей, половина населення вже має імунітет — професор Монтанарі


Продовження: 

Тонкощі статистики: коронавірус став прямою причиною смерті італійців лише у 12% випадків – The Telegraph (Британія)

Коронавірус у Франції: карантинні заходи не працюють, припиніть залякування – Дідьє Рауль, інфекціоніст №1 у світі

Наші інтереси: 

Критично мислити, бути уважним до деталей. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Відгук від Nataliya Stanchuk

Привіт! Живу на півдні Італії 4 роки, також не знаю особисто жодної хворої чи померлої людини від цього вірусу. Також спілкувалась зі знайомими з Риму та Роверето - і у них те саме... Лише з TV щохвилини виливають цю інфу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ось що пише на Фейсбуці Yulia Efimova

Вчора до другої години ночі вивчала статистику смертності інших років, щоб порівняти реальні масштаби лиха. Цікава історія по Італії. В них останні роки стабільно показник смертей (середньоденний) тримається на рівні 1500 чол. Навіть зараз. Тобто, вірус ніяк не вплинув на статистику. Дивно.

З початку 2020 року середня смертність 1500. Вчора було приблизно стільки ж. Якщо б Коронавірус впливав на збільшення смертності, вчора повинно було бути десь 1800-1900.

Є аналітика, яка показує, що померлі мали серйозні хвороби. Майже половина померлих мала декілька важких хвороб одночасно. Залишу розгорнуту інформацію в першому коментарі. Тож, може і роздмухують паніку через нестачу апаратів. Але в такому неймовірному масштабі... так хитати економіки всього світу... Навіщо? Дуже дивно.
Джерело

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Ще один відгук з Фейсбуку від Oksana Zavadka:

Я з вами погоджуюсь, пане Ігор. Живу в Італії 20 років. Змушена сидіти вдома вже 2 тижні. На нинішній день не знаю особисто жодної людини хворої, чи померлої від коронавірусу.
Лікарні тут завжди були переповнені "живими трупами", тобто хворими, що померли б без штучного підтримування життя. Я у свій час працювала доглядачкою, бачила, як ті хворі просили дати їм спокійно вмерти і не мучитися. Статистика саме така, як кажете - підозрюваних вважають хворими, про мертвих говорять про всіх, як від коронавірусу, потім з'ясовуємо самі, що то були інваліди, чи хворі іншими хворобами люди. До речі, про тих, хто одужав, чи що помилилися діагнозом зовсім не спішать повідомляти публічно.

Італійців, фактично, змушують довго жити. В лікарнях ще до коронавірусу існувало відділення лікарні "lungodegenza". Так от старі немічні "довгожителі" терплять своє довгожительство, провоковане підключеними крапельницями, штучним живленням, напихані сильними медикаментами і часто морфіном. Оте важке існування називають довгожительством. Дивіться самі. Мені їх жаль - пише Оксана Завадка.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Відгук від Nataliya Stanchuk

Привіт! Живу на півдні Італії 4 роки, також не знаю особисто жодної хворої чи померлої людини від цього вірусу. Також спілкувалась зі знайомими з Риму та Роверето - і у них те саме... Лише з TV щохвилини виливають цю інфу.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Це гіпотеза, яку треба перевірити.

"Смерть внаслідок епідемії - страховий випадок. А смерть від інсульту - ні. Епідемію визнала держава - і понеслося. Лікарі увійшли в частку з рідними, а тому всім, хто помер в лікарні і про кого можна відзвітувати, що у нього в аналізах є коронавірус, ставлять смерть від коронавірусу, а значить - внаслідок епідемії.

Лікар одразу свої пару сотень євро в руки від рідних покійного отримує, а потім родичі йдуть за страховкою. При цьому тіла відразу спалюють - і за законом так, і рідня - головні вигодонабувачі комбінації - не проти. Щоб страхові компанії не довели шахрайство.

Тому італійці не публікують загальну статистику смертності - інакше вийде, що число смертей людей похилого віку від інших, «нестрахових» хвороб скоротилося приблизно на число страхових випадків.

І тому в багатій Північній Італії згідно зі звітністю буквально мор, а в порівняно бідних Апеннінах - все нормально".

Джерело

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Північна Італія справді має не лише одну з найстаріших популяцій, а й найгіршу якість повітря в Європі, що, ймовірно, є додатковим чинником ризику

https://twitter.com/esa/status/1238480433047916545

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

У повідомленні італійської газети "Corriere della Sera" 10 січня 2018 р. відзначається, що відділення інтенсивної терапії Італії вже впали під хвилею грипу в 2017/2018 рр. Їм довелося відкласти операції, відкликати медсестер з відпустки.
Джерело

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Маніпуляція статистики стертности "від Covid-19" скрізь у світі надута - вражаючі аргументи :

https://youtu.be/IfZ1F3kKu54

https://www.pscp.tv/va_shiva/1djGXQwYkoyJZ

https://techstartups.com/2020/03/16/mit-biologist-says-fear-mongering-coronavirus-will-go-biggest-fraud-manipulate-economies-update/ !!!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !